Aktualności

Zapisz się do newslettera

9.06.2012 LATO w KAHUNIE kat. B+

17.07.2014

 Już 9.06.2012 w sobotę
    
  
LATO W 
 
KAHUNIE kat. B+ 
 
 
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Lato w Kahunie" .


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg

Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila s.nowisz@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!

Ostatni dzień zgłoszeń: 
 LATO W KAHUNIE kat.B+ czwartek 7.06.2012 do godziny 24.00
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.

Wpisowe:
Turniej OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej JUNIORSKI: 40 zł
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Lato w Kahunie - imię i nazwisko.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ .

Zasady turnieju:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • turniej zaliczany do punktacji OWTS
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej badmintona lub squasha.

Nagrody
Finansowe i rzeczowe


Wstępny harmonogram turnieju:
10:30 - losowanie turnieju
11:00 - start turnieju OPEN
14:00 - start turnieju JUNIORSKIEGO

Lista osób zgłoszonych na turniej:  
TURNIEJ OPEN:                                                     
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking    
1. Dan West/21546/Anglia/7
2. Jakub Jaworski/8957/Zakroczym/22
3. Krzysztof Pieńkowski/2579/Srzelce Krajeńskie/30
4. Daniel Jaworowicz/4859/Poznań/31
5. Piotr Bareński/5863/Warszawa/39
6. Marcin Ratigowski/11227/Warszawa/54
7. Dariusz Filipowski/21245/Śrem /60
8. Grzegorz Multan/3070/Warszawa/78
9. Bartek Świerczyński/661/Warszawa/115
10. Wojtek Karwowski/3488/Warszawa/117
11. Tomek Banasiak/17/Warszawa/14622
12. Waldek Kobus/260/Warszawa/188
13. Marcin Mastykarz/11240/Kraków/207
14. Bartosz Adamczak/16895/Poznań/219
15. Paulina Krzywcka/5923/Warszawa/249
16. Natalia Ryfa/17232/Poznań/273
17. Marcin Wiśniewski/744/Warszawa/289
18. Sławek Jurek/5573/Warszawa/300
19. Tomek Fajfer/21120/Warszawa/313
20. Maciej Doroszuk/21784/Lublin/357
21. Zyszek Glazer/1587/Warszawa/382
22. Sławek Nowisz/490/Warszawa/408
23. Tomas Henzelka/22033/Czechy/410
24. Marek Kozłowski/5969/Warszawa/428
25. Łukasz Olczak/1564/Warszawa/512
26. Paweł Krzywicki/22234/Lublin/762
27. Robert Grygiel/1624/Warszawa/845
28. Jan Szumowski/22407/Warszawa/1231
29. Michał Dobrowolski/1682/Warszawa/
30.
31.
32.

TURNIEJ DAMSKI:
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking
1. Paulina Krzywicka/5923/Warszawa/4
2. Agnieszka Honkisz/13849/Warszawa/11
3. Monika Kałmuczak/22232/Poznań/57
4. Ewa Sech(Polak)/10933/Warszawa/104
5.
6.


TURNIEJ JUNIORSKI:                                                     
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/kategoria/ranking    
1. Aleksander Kanton/22337/Warszawa/21/U11
2. Marcin Penkala/21214/Warszawa/9/U11
3. Marcin Hrycaj/22339/Warszawa/8/U13
4.
5.
6.