Aktualności

Zapisz się do newlettera

6 edycja Szkoły squasha i badmintona Grupy o2

11.09.2011

W sobotę 27 sierpnia odbyła się kolejna, już 6 edycja 'Szkoły squasha i badmintona Grupy o2'. W zabawie wzięło udział ponad 50 osób. Na wszystkich kortach uczestnicy tradycjnie rozpoczęli od poprawiania swoich umiejętności pod okiem Marcina, Tomasa i Tomka. Trenerzy podzielili zawodników na grupy tak aby mogli jak najlepiej podnieść swoje umiejętności.

Trafne uwagi trenerów zaprocentowały zaciętymi pojedynakmi podczas turniejów. W męskim turnieju squasha zwyciężył Marcin po bardzo zaciętym pojedynku finałowym z Arturem, który już po raz trzeci stanął na drugim miejscu podium. Trzecie miejsce przypadło Maćkowi. Damskie zmagania zakończyły się bez większych niespodzianek, wygrała Gosia, przed drugą Gosią i Magdą. W badmintonie triumfowali Paweł przed Robertem i Gosią. Wszyscy zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami zapewnionymi przez Grupę o2.

A na koniec coś na co wszyscy czekali, atrakcja wakacyjnej edycji Szkoły squasha i badmintona Grupy o2, czyli cały prosiak z rusztu i miła imprezka na świeżym powietrzu przed klubem. Zabawa trwała, a wszystkim humory dopisywały :-)