Aktualności

Zapisz się do newlettera

LATO W KAHUNIE bis

18.08.2011

W sobotę 13 sierpnia 2011 roku w warszawskim klubie Kahuna został rozegrany kolejny letni turniej pod patronatem PFS - Lato w Kahunie bis. W rozgrywkach ostatecznie wzięło udział 21 uczestników. Głównym faworytem był aktualny rezydent klubu Kahuna, Dan West. Nie zawiódł fanów i podczas całego turnieju oddawał przeciwnikom tylko pojedyncze punkty. W ten sposób, bez dużego wysiłku wygrał kolejny turniej. Wyniki wielu meczów rozstrzygał dopiero piąty set, co świadczy o wyrównanym poziomie pozostałych graczy. Największym pechowcem turnieju okazał się Piotr Makowski, który po wygranym secie wykonał podskok radości i niefortunnie lądując skręcił sobie kostkę. Niestety musiał zrezygnować z dalszej gry.

Turniej przebiegł bardzo sprawnie, finał został rozegrany już o godzinie 17. Na zakończenie, po rozdaniu nagród, zawodnicy zebrali się przy tradycyjnym grillu.

Serdecznie zapraszamy 17-18 września na turniej kategorii A, który rozpocznie kolejny sezon rozgrywek najlepszych polskich zawodników.