Aktualności

Zapisz się do newslettera

Dwudniowy turniej KAHUNA CUP kat.A 25-26.09

17.07.2014

Drodzy miłośnicy squasha chcielibyśmy zaprosić Was na dwudniowy turniej KAHUNA CUP kat. A Polskiej Federacji Squasha, który odbędzię się 25.09-26.09.2010. Zapraszamy wszystkie Panie i Panów oraz Juniorów do spróbowania swych sił na 8 kortach i wzięcia udziału w tym sportowo-towarzyskim wydarzeniu. 

Sponsorzy:                                              

logo_kahuna_new.png

oliver_logo.jpg

karakal.jpg


Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

nasquasha_logo_small.jpg

squashcompl_logo.jpg
LI


Patronat sportowy:

logotyp-SQUASHMASTERS.jpg


Piłka turnieju:

dunlop.jpg



Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila 
a.chmielewska@kahuna.com.pl 
oraz wpłacić w klubie lub na konto
organizatora opłatę startową. 
Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!

Ostatni dzień zgłoszeń:
KAHUNA CUP środa 22.09.2010 do godziny 10.00.
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.

Losowanie:
23.09 (czwartek) - 12:00, Kahuna
 

WYNIKI ORAZ SZCZEGÓŁOWY PRZEBIEG TURNIEJU KLIKNIJ!


Po konsultacjach z autorami nowych przepisów
PFS losowanie turnieju męskiego, U13 i U15
zostało powtórzone

OPEN:
1. Eduardo Gonzales
2. BYE
3. Wojciech Tronina
4. Piotr Samborski
5. Adam Wasik
6. Krzysztof Polończyk
7. BYE
8. Tomasz Gałecki
9. Łukasz Nitka
10. BYE
11. Jan Gajl
12. Robert Łuniewski
13. Bartek Świerczyński
14. Zbigniew Glazer
15. BYE
16. Tomasz Abramowski
17. Kamil Dominiak
18. BYE
19. Filip Kwiatkowski
20. Jacek Kalinowski
21. Łukasz Stachowski
22. Maciej Maciejewski
23. BYE
24. Wacław Staszkiewicz
25. Piotr Bareński
26. BYE
27. Michał Wróbel
28. Artur Smoleń
29. Marcin Wiśniewski
30. Jakub Wasilewski
31. BYE
32. Marcin Kozik
33. Wojtek Nowisz
34. BYE
35. Damian Maliński
36. Krzysztof Pieńkowski
37. Adam Michańków
38. Arkadiusz Podziewski
39. BYE
40. Grzegorz Leśniański
41. Mateusz Kotra
42. BYE
43. Maciej Breguła
44. Marek Jankowski
45. Nikos Karampotis
46. Mirosław Łobos
47. BYE
48. Maciej Sikorski
49. Maciej Maciantowicz
50. BYE
51. Sławek Nowisz
52. Maciej Kliś
53. Marcin Liberski
54. Jacek Domański
55. BYE
56. Maciej Lubiak
57. Jacek Hibner
58. BYE
59. Tomas Hrazsky
60. Robert Grygiel
61. Wojciech Karwowski
62. Grzegorz Hauska
63. BYE
64. Marcin Karwowski

DAMSKI:
1. Anna Jurkun
2. BYE
3. Agnieszka Gołębiowska
4. Agnieszka Komorowska Różycka
5. Sylwia Borek
6. Dorota Jargiło
7. BYE
8. Ewa Buczkowska
9. Zuza Sobierajewicz
10. BYE
11. Justyna Cielecka 
12. Aleksandra Krawczyk
13. Katarzyna Woziwodzka 
14. Anna Sikorska
15. BYE
16. Paulina Krzywicka

U13:
1. Filip Woziwodzki
2. Franciszek Połencki
3. Kuba Woziwodzki
4. Ola Podziewska
5. Olga Lutik
6. Jakub Wierszyłowski
7. Kacper Kużelewski
8. Jan Walczuk

U15:
1. Max Kierszka
2. BYE
3. Piotr Tomczyk
4. Jakub Czarnecki
5. Adam Pełczyński
6. Cezary Strus
7. BYE
8. Maciej Kowalski
9. Aleksander Szymkowiak
10. BYE
11. Mikołaj Kordalewski
12. Magda Hałas
13. Jan Rodak
14. Zofia Kalemba
15. BYE
16. Piotr Hemmerling

U19:
1. Paulina Krzywicka
2. BYE
3. Jakub Jaszewski
4. Mikołaj Hemmerling
5. Natalia Ryfa
6. Maciej Tobis
7. BYE
8. Jakub Wasilewski
9. Nikos Karampotis
10. Michał Graczyk
11. Anna Przybylak
12. Jan Jaszewski
13. Hubert Górski
14. Michał Leśnik
15. BYE
16. Jan Gajl


Wpisowe:
Turniej OPEN i Damski: 140zł (w tym 10zł na PFS) 
aktualni członkowie: PFS 120zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej Juniorski: 30 zł

Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Kahuna Cup - imię i nazwisko.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS mają obowiązek wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie pfs.com.pl.


Wstępny harmonogram turnieju:

Sobota 25.09 - turniej męski, juniorski
Planowane rozpoczęcie turnieju juniorskiego: 11:00,
Niedziela 26.09 - turniej męski, damski
Planowane rozpoczęcie turnieju damskiego: 10:00
Ciąg dalszy turnieju męskiego: 11:00
Godziny zostaną potwierdzone po zamknięciu listy oraz weryfikacji uczestników.

Zasady rozgrywania turnieju  KAHUNA CUP kat. A:
Turniej zostanie rozegrany według zasad Polskiej Federacji Squasha. Turniej męski będzie dwudniowy: 25.09 i 26.09.2010.
W turnieju męskim liczba graczy jest ograniczona do 64.
Turniej juniorski będzie rozegrany w sobotę 25.09.2010
Turniej damski zostanie rozegrany w niedzielę 26.09.2010
Zasady rozgrywania turnieju męskiego: 3 mecze każdego dnia , do 3 wygranych setów. Miejsca w drabinkach pocieszenia również do 3 wygranych setów.
Turniej juniorski będzię przeprowadzony w dwóch kategoriach U15 i U19. W zależności od liczby zgłoszonych juniorów turniej może zostać przeprowadzony w jednej kategorii wiekowej.


Pakiet startowy:
Wszyscy gracze otrzymają napój izotoniczny, wodę oraz upominek od sponsora w postaci owijki KARAKAL PU SUPER. Ponadto dla każdego zawodnika przewidziane będą przekąski, ciasta, owoce, zupa oraz grill.



Nagrody:
OPEN - nagrody finansowe i rzeczowe
DAMSKI - nagrody finansowe i rzeczowe
JUNIORSKI - nagrody rzeczowe

Lista zgłoszonych osób:
Turniej męski:
1. Eduardo Gonzales/Hiszpania/ 291PSA
2. Marcin Karwowski/000810/Warszawa/1 
3. Wojtek Nowisz/000483/Warszawa/2
4. Marcin Kozik/000313/Zabrze/3
5. Kamil Dominiak/000075/Warszawa/4
6. Maciej Maciantowicz/000431/Kraków/5
7. Tomasz Abramowski/001073/Poznań/6
8. Maciej Sikorski/000572/Warszawa/7
9. Łukasz Nitka/000477/Kraków/8
10. Wacław Staszkiewicz/001713/Bielsko-Biała/9
11. Tomasz Gałecki/001340/Poznań/10
12. Maciej Lubiak/011658/Warszawa/11 
13. Mateusz Kotra/003614/Rzeszów/12
14. Grzegorz Leśniański/000371/Warszawa/15
15. Jacek Hibner/000170/Łódź/16
16. Piotr Bareński/005863/Warszawa/18
17. Krzysztof Pieńkowski/002579/StrzelceKrajeńskie/19
18. Adam Wasik/001446/Gorzów Wielkopolski/21 
19. Marek Jankowski/005691/Warszawa/28
20. Artur Smoleń/008762/Gliwice/32
21. Marcin Wiśniewski/000744/Warszawa/33
22. Piotr Samborski/000550/Warszawa/35
23. Wojciech Karwowski/003488/Warszawa/37
24. Adam Michańków/003695/Poznań/40
25. Łukasz Stachowski/013105/Poznań/41
26. Marcin Liberski/004374/Warszawa/44
27. Bartosz Świerczyński/000661/Warszawa/49
28. Jacek Kalinowski/000201/Warszawa/88
29. Robert Łuniewski/000425/Warszawa/94
30. Robert Grygiel/001624/Warszawa/101 
31. Nikos Karampotis/014190/Bielsko-Biała/109
32. Maciej Kliś/001765/Łodygowice/110
33. Michał Wróbel/008839/Warszawa114
34. Maciej Breguła/008609/Katowice/116
35. Krzysztof Polończyk/007310/Warszawa117
36. Mirosław Łobos/008816/Gliwice/118
37. Jan Gajl/008992/Warszawa/123
38. Damian Maliński/000448/Poznań/124
39. Jacek Domański/008354/Warszawa/140
40. Arkadiusz Podziewski/013708/Warszawa/141
41. Jakub Wasilewski/010407/Zabrze/156
42. Sławek Nowisz/00490/Warszawa/187
43. Filip Kwiatkowski/018164/Zielona Góra/238
44. Maciej Maciejewski/009139/Warszawa/289

45. Zbigniew Glazer/001587/Warszawa/307 
46. Grzegorz Hauska/000900/Poznań/302
47. Tomas Hrazsky/002740/Ostrawa/304
48. Wojciech Tronina/015874/Wrocław/551

Lista rezerwowa:
1. Waldemar Kobus/00260/Warszawa/64
 

Turniej damski:
1. Anna Jurkun/001469/Warszawa/148WISPA
2. Paulina Krzywicka/005923/Warszawa/2
3. Zuzanna Zobierajewicz/007422/Poznań/4
4. Ewa Buczkowska/07340/Poznań/5 
5. Sylwia Borek/000046/Nowy Sącz/7
6. Katarzyna Woziwodzka/004440/Warszawa/9
7. Aleksandra Krawczyk/009493/Warszawa/15
8. Agnieszka Komorowska-Różycka/013192/Warszawa/16
9. Justyna Cielecka/010778/Łódź/18
10. Dorota Jargiło/001995/Warszawa25
11. Agnieszka Gołębiowska/009613/Zabrze/26
12. Anna Sikorska/000566/Warszawa/33


Turniej juniorski U15:
1. Maximilian Kierszka/15414/Poznań/1
2. Piotr Hemmerling/15420/Poznań/4
3. Filip Woziwodziki/015609/Warszawa/8
4. Jan Walczuk/0012461/Warszawa/10
5. Aleksander Szymkowiak/15182/Poznań/16
6. Maciej Kowalski/015087/Warszawa/21
7. Adam Pełczyński/17433/Poznań/22 
8. Jan Rodak/012455/Warszawa/23
9. Jakub Czarnecki/17479/Poznań/27
11. Magdalena Hałas/17491/Poznań/28
12. Aleksandra Podziewska/015093/Warszawa/34
13. Piotr Tomczyk/001504/Poznań/37
14. Olga Lutik/015118/Warszawa/41
15. Kacper Kużelewski/016553/Warszawa/51
16. Jakub Woziwodzki/016524/Warszawa/67
17. Cezary Strus/016547/Warszawa/81
18. Mikołaj Kordalewski/013909/Warszawa/86
19. Zofia Kalemba/17597/Poznań/
20. Franciszek Połencki/17574/Poznań
21. Jakub Wierszyłowski/Poznań/


Turniej juniorski U19:
1. Paulina Krzywicka/005923/Warszawa/2 
2. Jan Gajl/008992/Warszawa/3
3. Nikos Karampotis/014190/Bielsko-Biała/5
4. Jakub Wasilewski/010407/Zabrze/9
5. Hubert Górski/006111/Warszawa/11
6. Maciej Tobis/16056/Poznań/18
7. Natalia Ryfa/17232/Poznań/26
8. Jakub Jaszewski/17031/Poznań/31
9. Jan Jaszewski/16027/Poznań/32
10. Anna Przyblak/17456/Poznań/39
11. Mikołaj Hemmerling/17982/Poznań/72
12. Michał Leśnik/Poznań/
13. Michał Graczyk/Poznań

Pozdrawiamy KAHUNA