Aktualności

Zapisz się do newslettera

Grupa o2 Cup 2011

17.07.2014

 
Zapraszamy wszystkich na oglądanie zmagań zawodowców na naszych kortach w turnieju Grupa o2 Squash Cup 2011. W dniach 1-4.12.2011 będzie można kibicować polskim zawodnikom, którzy staną w szranki z zawodnikami z całego świata w walce o punkty do światowego rankingu!!!

Pula nagród zapewniona przez głównego sponora - Grupa o2: 5000$

Zgłoszeni zawodnicy:
1. Joel Hinds (England) world ranking 79
2. Kashif Shuja (New Zeland) wr 89
3. Rasmus Nielsen (Denmark) wr 107
4. Chris Truswell (England) wr 123
5. Bart Ravelli (Netherlands) wr 132
6. Amr Swelim (Italy) wr 133
7. Jamie Haycocks (England) wr 142
8. Sebastiaan Weenink (Netherlands) wr 151
9. Reiko Peter (Switzerland) wr 166
10. Matias Tuomi (Finland) wr 182

i wielu innych, a wśród nich Polacy: Wojciech Nowisz, Marcin Karwowski, Maciek Maciantowicz, Kamil Dominiak i Łukasz Stachowski.
 
 
 

 
Wyniki:
 
I runda eliminacji:
Jakob Dirnberger vs. Phillip John Bull 3-0 (1;7;4) 21min
Konstantyn Rybalchenko vs. Zbynek Standera 3-0 (10;7;5) 42 min
Kama Khan vs. Maciek Maciantowicz 3-0 (3;10;6) 29 min
Jonas Daehler vs. Kamil Dominiak 3-0 (4;2;3) 21 min
Jonathan Geekie vs. Łukasz Stachowski 3-1 (4;-11;3;5) 40 min
Dan West vs. Marcin Karwowski 3-1 (6;-7;8;4) 43 min
 
Finały eliminacji:
Kama Khan vs. Roman Svec 3-2 (-10;-9;7;4;9) 80 min, plays Matias Tuomi
Jakob Dirnberger vs. Kostiantyn Rybalchenko 3-0 (4;9;3) 27 min, plays Joel Hinds
Jonas Daehler vs. Jonathan Geekie 3-0 (6;5;3) 27 min, plays Steven London
Dan West vs. Ruslan Sorochinskiy 3-0 (9;11;7) 41 min, plays Kashif Shuja
 
I runda turnieju głównego:
Joel Hinds vs. Jakob Dirnberger 3-0 (11-5;11-8;11-6) 26 min
Sebastian Weenink vs. Reiko Peter 3-2 (9-11;6-11;11-7;11-8;11-7) 83 min
Rasmus Nielsen vs. Bart Ravelli 3-1 (11-3;11-8;12-14;11-3) 67 min
Amr Swelim vs. Jamie Haycocks 3-2 (11-5;11-9;8-11;10-12;11-7) 75 min
Chris Truswell vs. Wojtek Nowisz 3-0 (11-4;11-5;11-5) 31 min
Steven London vs. Jonas Daehler 3-2 (7-11;11-6;13-11;7-11;12-10) 95 min
Matias Tuomi vs. Kama Khan 3-2 (8-11;11-9;11-3;7-11;11-3) 56 min
Kashif Shuja vs. Dan West 3-1 (11-9;11-7;9-11;11-7) 59 min
 
Ćwierćfinały:
Joel Hinds bt Sebastian Weenink 3-1 (11-8;11-8;7-11;11-5) 49 min
Rasmus Nielsen bt Amr Swelim 3-0 (11-9;11-9;3-0 ret.) 39 min
Chris Truswell bt Matias Tuomi 3-1 (4-11;11-5;11-5;11-8) 41 min
Kashif Shuja bt Steven London 3-0 (11-1; 11-7; 11- 4) 25 min
 
Półfinały:
Joel Hinds bt Rasmus Nielsen 3-1 (8-11;11-4;11-7;11-4) 58 min
Kashif Shuja bt Chris Truswell 3-1 (11-5;7-11;11-6;11-6) 40 min
 
Finał:
Joel Hinds bt Kashif Shuja 3-1 (6-11;11-5;11-1;11-8) 58 min