Aktualności

Zapisz się do newslettera

Jesień w Kahunie

17.07.2014

Już 7.09.2013 w sobotę
JESIEŃ W KAHUNIE kat. B+,
a także AMATORSKI TURNIEJ BADMINTONA
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha oraz badmintona do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Jesień w Kahunie". Jeżeli utrzyma się wystarczająco letnia pogoda to będziemy mogli zakończyć turniej tradycyjnym grillem :-)


Sponsor główny:


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg




Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila turniej@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!
Ostatni dzień zgłoszeń: JESIEŃ W KAHUNIE czwartek 5.09.2013 do godziny 24.00. Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.
W zgłoszeniu proszę o zaznaczenie na który turniej się zgłaszacie (squash lub badminton).


Wpisowe: 
Turniej SQUASHA OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej SQUASHA JUNIORSKI: 40 zł
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Turniej BADMINTONA: 70 zł
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Jesień w Kahunie - imię i nazwisko.

Zasady turnieju squasha:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha 
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ . 

Zasady turnieju badmintona:

  • Liczba zawodników ograniczona do 16 (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń wraz z opłatą startową)
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników. Gramy o każde miejsce. Wszyscy mają gwarantowaną podobną ilość meczy.
  • Turniej amatorski, kategoria singiel mieszany
  • Sędziują sami zawodnicy
  • Lotki do gry - zapewniają gracze biorący udział w turnieju, pierwszeństwo maja lotki plastikowe nad piórowymi.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.
  • Sprawy sporne rostrzyga Sędzia Główny.

Nagrody:
OPEN: finansowe 1. 1000zł, 2. 600zł, 3. 300zł, 4. 100zł
Damski, Juniorski oraz Badminton 1-3 miejsce nagrody rzeczowe
Dodatkowo nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników w każdej kategorii

 

 

TURNIEJ BADMINTONA - ODWOŁANY

ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ LICZBĘ ZGŁOSZEŃ TURNIEJE ZACZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 9:00 RANO. SZCZEGÓŁY PONIŻEJ - KAŻDA DRABINKA MA OPIS O KTÓREJ ROZPOCZYNA GRY.


LOSOWANIA:

BU11 - drabinka 8 - START O 9:00

1. Piotr Penkala
2. Dominik Drzycismki
3. Mikołaj Marciniak
4. Antoni Kożuchowski
5. Leon Krysiak
6. Mikołaj Abramczuk
7. Karol Krysiak
8. Aleksander Fordoński

 

BU13 - drabinka 8 z eliminacjami - START O 9:00

1. Aleksander Wierzba
2. zawodnik z eliminacji
3. zawodnik z eliminacji
4. Kacper Janus
5. Piotr Nowak
6. Jakub Ostrowski
7. Robert Janasiewicz
8. Aleksander Kanton


ELIMINACJE:

Maciej Korulczyk - Aleksander Fordoński
Jakub Puzio - Antoni Kożuchowski

 

BU15 - drabinka 8 - START O 9:00

1. Andrzej Wierzba
2. Robert Janasiewicz
3. Piotr Nowak
4. Franek Kożuchowski
5. Jan Nowakowski
6. Jakub Fordoński
7. Aleksander Kanton
8. Marcin Hrycaj



BU17 - grupa każdy z każdym - START O 13:30

1. Filip Stanisławski
2. Gaweł Kot
3. Jan Rodak
4. Marcin Hrycaj
5. Jakub Fordoński


BU19 - grupa każdy z każdym - START O 9:00

1. Rafał Barański
2. Tien Nguyen
3. Gaweł Kot
4. Jan Rodak
5. Filip Stanisławski


GU13 - grupa każdy z każdym - START O 9:00

1. Dominika Lubińska
2. Ewa Wojciechowska
3. Aleksandra Siennicka
4. Michalina Kaczmarek
5. Zofia Kaczmarek


DAMSKI - drabinka 16 - START O 13:30

1. Olga Kralewska
2. bye  
3. Krystyna Grygier
4. Aleksandra Siennicka
5. Aleksandra Miler
6. Monika Pyzel
7. Dominika Lubińska
8. Karolina Kamińska
9. Monika Majewska
10. bye  
11. Ewa Wojciechowska
12. Anna Kaczor
13. Martyna Nowisz
14. Zuzanna Matczak
15. bye  
16. Małgorzata Cerlich



OPEN - drabinka 32 z eliminacjami - START O 12:30

1. Karamatullah Khan
2. Bolesław Gidziński
3. Zawodnik z eliminacji
4. Bartosz Świerczyński
5. Jan Gajl
6. Daniel Bachan
7. Zawodnik z eliminacji
8. Grzegorz Kwiatkowski
9. Krzysztof Pieńkowski
10. Piotr Zagajewski
11. Robert Grygiel
12. Tomasz Fajfer
13. Jakub Gajos
14. Maciej Słowiński
15. Jakub Staszkiewicz
16. Marcin Ratigowski
17. Marek Jankowski
18. Zawodnik z eliminacji
19. Sebastian Antosiak
20. Marcin Korol
21. Michał Stanosz
22. Tomasz Wawszczyk
23. Marek Kozłowski
24. Robert Gogłuska
25. Łukasz Popko
26. Jacek Radosz
27. Zawodnik z eliminacji
28. Tomasz Banasiak
29. Sławomir Jurek
30. Cezary Kramp
31. Kacper Wiśniewski
32. Łukasz Stachowski


ELIMINACJE: przegrani grupa każdy z każdym - START 12:15

Marcin Szymczak – Paweł Wierzbicki
Karol Chodnicki – Grzegorz Leśniański
Krzysztof Januszewski – Paweł Gościcki
Jacek Nitka – Sławomir Nowisz Tien Nguyen

 





LISTY STARTOWE:


TURNIEJ SQUASHA JUNIORSKI                                                      

BU11
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Piotr Penkala 21214 Warszawa 1
2. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa 11
3. Antoni Kożuchowski 21103 Warszawa 19
4. Leon Krysiak 24000 Masłów 20
5. Mikołaj Abramczuk 24183 Warszawa 30
6. Dominik Drzycismki 23457 Warszawa 33
7. Karol Krysiak 23999 Masłów 44
8. Mikołaj Marciniak 25065 Zielonka x
9.           



BU13
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Aleksander Wierzba 22335 Warszawa 2
2. Aleksander Kanton 22337 Warszawa 7
3. Kacper Janus 24231 Warszawa 10
4. Piotr Nowak 23507 Warszawa 13
5. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa 17
6. Jakub Ostrowski 24184 Warszawa 20
7. Maciej Korulczyk 24280 Ząbki 48
8. Jakub Puzio 21072 Warszawa x
9. Antoni Kożuchowski 21103 Warszawa x
10. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa x
11.          



BU15 



Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Andrzej Wierzba 22338 Warszawa 2
2. Marcin Hrycaj 22339 Warszawa 10
3. Franek Kożuchowski 21067 Warszawa 17
4. Jan Nowakowski 24190 Warszawa 32
5. Jakub Fordoński 21216 Warszawa x
6. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa x
7. Piotr Nowak 23507 Warszawa x
8. Aleksander Kanton 22337 Warszawa x
9.          





BU17 
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Filip Stanisławski 22422 Warszawa 15
2. Gaweł Kot 23458 Warszawa 16
3. Jan Rodak 12455 Warszawa 23
4. Marcin Hrycaj 22339 Warszawa x
5. Jakub Fordoński 21216 Warszawa x
6.          




BU19
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Rafał Barański 22423 Warszawa 8
2. Tien Nguyen 24314 Warszawa 13
3. Gaweł Kot 23458 Warszawa x
4. Jan Rodak 12455 Warszawa x
5. Filip Stanisławski 22422 Warszawa x
6.           


GU13
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Dominika Lubińska 23172 Poznań 2
2. Ewa Wojciechowska 24187 Warszawa 3
3. Aleksandra Siennicka 24180 Marki 5
4. Michalina Kaczmarek   Warszawa x
5. Zofia Kaczmarek   Warszawa x
6.          



TURNIEJ SQUASHA DAMSKI 
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Olga Kralewska 22496 Gdynia 30
2. Małgorzata Cerlich 18572 Warszawa 60
3. Karolina Kamińska 2272 Warszawa 92
4. Monika Majewska 24302 Lublin 111
5. Aleksandra Miler 21419 Lublin 130
6. Aleksandra Siennicka 24180 Marki 176
7. Martyna Nowisz   Warszawa x
8. Anna Kaczor   Warszawa x
9. Ewa Wojciechowska 24187 Warszawa x
10. Zuzanna Matczak 23506 Warszawa x
11. Monika Pyzel   Warszawa x
12. Dominika Lubińska 23172 Poznań x
13.  Krystyna  Grygier    Warszawa  x


TURNIEJ SQUASHA OPEN
 
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

 

1. Karamatullah Khan 21090 Warszawa 1
2. Łukasz Stachowski 13105 Poznań 5
3. Marek Jankowski 5691 Warszawa 36
4. Marcin Ratigowski 11227 Warszawa 38
5. Krzysztof Pieńkowski 2579 St. Krajeńskie 39
6. Grzegorz Kwiatkowski 2935 Warszawa 54
7. Łukasz Popko 16211 Białystok 73
8. Robert Gogłuska 14072 Warszawa 74
9. Jakub Gajos 18661 Łódź 102
10. Jan Gajl 8992 Warszawa 104
11. Sławomir Jurek 5573 Warszawa 116
12. Tomasz Fajfer 21120 Warszawa 154
13. Tomasz Banasiak 17 Warszawa 155
14. Michał Stanosz 9205 Warszawa 167
15. Bartosz Świerczyński 661 Warszawa 177
16. Marcin Korol 22000 Łódź 210
17. Piotr Zagajewski 14422 Warszawa 218
18. Kacper Wiśniewski 5774 Warszawa 220
19. Jacek Radosz 22219 Warszawa 233
20. Maciej Słowiński 21134 Warszawa 258
21. Sebastian Antosiak 780 Warszawa 276
22. Robert Grygiel 1624 Warszawa 321
23. Cezary Kramp 21736 Warszawa 323
24. Tomasz Wawszczyk 809 Warszawa 340
25. Bolesław Gidziński 23058 Warszawa 375
26. Marek Kozłowski 5969 Warszawa 512
27. Jakub Staszkiewicz 24161 Warszawa 612
28. Daniel Bachan 23955 Warszawa 738
29. Marcin Szymczak 22833 Siedlce 776
30. Karol Chodnicki 24625 Warszawa 939
31. Krzysztof Januszewski 21944 Warszawa 1181
32. Jacek Nitka 21978 Warszawa 1253
33. Sławomir Nowisz 490 Warszawa 1265
34. Paweł Gościcki 23755 Warszawa 1410
35. Paweł Wierzbicki 2770 Warszawa 1474
36. Grzegorz Leśniański 371 Warszawa x
37.  Tien  Nguyen 24314  Warszawa