Aktualności

Zapisz się do newslettera

Karakal Kahuna Cup kat.A

17.07.2014

Drodzy miłośnicy squasha chcielibyśmy zaprosić Was na rozpoczynający sezon, dwudniowy turniej KARAKAL KAHUNA CUP kat. A Polskiej Federacji Squasha, który odbędzię się 28.09-29.09.2013. Zapraszamy wszystkie Panie i Panów do spróbowania swych sił na 8 kortach i wzięcia udziału w tym sportowo-towarzyskim wydarzeniu. 

Sponsorzy: 

logo_kahuna_new.png
karakal.jpg

oliver_logo.jpg

eye
Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashcompl_logo.jpg

squashlife


Patronat sportowy - wyniki on-line:

squashmasters


Piłka turnieju:

dunlop.jpg

Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila turniej@kahuna.com.pl 
oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. 
Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!


W zgłoszeniu należy zawrzeć:
Imię i nazwisko
Miasto
Numer licencji
Pakiet standardowy/rozszerzony
Rozmiar koszulki (w przypadku pakietu roszerzonego)


Ostatni dzień zgłoszeń:
KARAKAL KAHUNA CUP czwartek 19.09.2012 do godziny 24.00.
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.


Losowanie:
W najbliższy poniedziałek, tj. 23.09. o godz. 14:30 w Biurze Polskiej Federacji Squasha (Kraków, ul. Księcia Józefa 54a) odbędzie się losowanie, które będzie transmitowane on-line poprzez stronę http://ustre.am/10cx5.


Wpisowe i pakiety startowe:
Do wyboru pakiet standardowy i rozszerzony.
Pakiet standardowy (udział w turnieju):
Turniej OPEN: 110zł (w tym 10zł na PFS) 
Turniej damski: 90zł (w tym 10zł na PFS)


Pakiet rozszerzony (udział w turnieju, koszulka techniczna Karakal z nadrukiem turniejowym, zupa oraz drugie danie w sobotę oraz niedzielę, ciasto, owoce):
Turniej OPEN: 150zł (w tym 10zł na PFS) 
Turniej damski: 130zł (w tym 10zł na PFS)

Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:


Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : KARAKAL Kahuna Cup - imię i nazwisko.


Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS mają obowiązek wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie pfs.com.pl.


Zasady rozgrywania turnieju KARAKAL KAHUNA CUP kat. A:
Turniej zostanie rozegrany według zasad Polskiej Federacji Squasha.


Turniej męski:
- dwudniowy: 28.09 i 29.09.2012.
- 4 mecze pierwszego dnia, 2 mecze drugiego dnia dla wszystkich zawodników
- liczba graczy jest ograniczona do 64.


Turniej damski:
- jednodniowy w przypadku gdy jest zgłoszonych mniej niż 16 zawodzniczek. 17-24 zawodniczki, jedno- lub dwudniowy (decyzja organizatora). Wiecęj niż 24 zawodniczki turniej dwudniowy (według RRI2013/2014).


Wszystkie mecze rozgrywane do 3 wygranych setów (best of 5 games) do 11 punktów.

Obaj zawodnicy, którzy rozegrali mecz sędziują następny na danym korcie.


Nagrody:
OPEN - nagrody finansowe (1200zł) i rzeczowe
DAMSKI - nagrody finansowe (800zł) i rzeczowe


Harmonogram turnieju:

 

Sobota 28.09 

  9.30 Rozgrzewka

10.00 I runda turnieju OPEN (zawodnicy 1-32 z głównej drabiki)

10.45 I runda turnieju DAMSKIEGO

11.00 I runda turnieju OPEN (zawodnicy 33-64 z głównej drabinki)

12.00 II runda turnieju DAMSKIEGO

12.30 II runda turnieju OPEN

14.30 III runda turnieju DAMSKIEGO

15.00 III runda turnieju OPEN

17.00 IV runda turnieju DAMSKIEGO

17.30 IV runda turnieju OPEN

19.00 V runda turnieju DAMSKIEGO

 

Niedziela 29.09

  9.30 Rozgrzewka

10.00 V runda turnieju OPEN dla zawodników walczących o miejsca 33-64

11.00 V runda turnieju OPEN dla zawodników walczących o miejsca 1-32

12.00 VI runda turnieju OPEN

około 14:00 Finał turnieju OPEN

 

Godziny rozpoczęcia poszczególnych rund są przybliżone. Zawodnicy powinni być przygotowani do rozpoczęcia gry 15 minut przed poszczególnymi rundami.

 

UWAGA!!!  

29.10.2013 NIEDZIELA odbywa się MARATON WARSZAWSKI którego trasa przebiega w pobliżu klubu. Proszę uwzględnić utrudnienia komunikacyjne.

 

Wyniki losowania:

W związku ze zmianami (ponowne losowanie oraz rezygnacje zawodników po losowaniu) proszę zapoznać się z aktualnymi drabinkami turniejowymi 

 

Wyniki online

 

WYNIKI ONLINE kliknij - męski

 

WYNIKI ONLINE kliknij  - damski

 

9.30 Rozgrzewka

10.00 V runda turnieju OPEN dla zawodników walczących o miejsca 33-64

11.00 V runda turnieju OPEN dla zawodników walczących o miejsca 1-32

12.00 VI runda turnieju OPEN

około 14:00 Finał turnieju OPEN

UWAGA!!! - kilku zawodników nie pojawi się w niedzielę na kortach w związku z czym pojawiają się walkowery. Proszę zapoznać się z drabinkami. 

 

 

Lista zawodników do losowania wraz z rozstawieniami:

Kategoria OPEN:

  1. 1. Karamatullah Khan PSA#144
  2. 2. Wojciech Nowisz PSA#196
  3. [3/4]. Marcin Karwowski PFS#2
  4. [3/4] Przemysław Atras PFS#4
  5. [5/8] Łukasz Stachowski PFS#5
  6. [5/8] Mateusz Kotra PFS#6
  7. [5/8] Nadav Tannen PFS#7
  8. [5/8] Maciej Maciantowicz PFS#9
  9. [9/16] Kalemullah Khan PFS#13
  10. [9/16] Michał Kotra PFS#14
  11. [9/16] Zeeshan Khan PFS#18
  12. [9/16] Karol Andrzejczak PFS#19
  13. [9/16] Jakub Krysicki PFS#20
  14. [9/16] Krzysztof Pietras PFS#24
  15. [9/16] Michał Kasperek PFS#25
  16. [9/16] Adam Pełczyński PFS#26
  17. [17/32] Sebastian Woda PFS#29
  18. [17/32] Marek Jankowski PFS#30
  19. [17/32] Marcin Ratigowski PFS#35
  20. [17/32] Krzysztof Pieńkowski PFS#37
  21. [17/32] Adrian Marszał PFS#41
  22. [17/32] Michał Przytuła PFS#53
  23. [17/32] Dominik Kowalski PFS#54
  24. [17/32] Tomasz Bolechała PFS#59
  25. [17/32] Łukasz Klebba PFS#60
  26. [17/32] Stanisław Rusek PFS#64
  27. [17/32] Tomasz Matejski PFS#66
  28. [17/32] Marcin Ciszewski PFS#70
  29. [17/32] Damian Maliński PFS#71
  30. [17/32] Dominik Suchocki PFS#73
  31. [17/32] Łukasz Popko PFS#74
  32. [17/32] Robert Gogłuska PFS#75
  33. Maciej Kliś PFS#80
  34. Tomasz Peukert PFS#84
  35. Jan Gajl PFS#92
  36. Damian Korostyński PFS#98
  37. Michał Jachimowicz PFS#99
  38. Filip Mazurkiewicz PFS#103
  39. Krzysztof Michałowski PFS#105
  40. Bartosz Gil PFS#107
  41. Marcin Smuniewski PFS#110
  42. Sławomir Jurek PFS#112
  43. Maciej Śmiałek PFS#128
  44. Tomasz Wilczyński PFS#133
  45. Piotr Gorzelak PFS#134
  46. Wojciech Sodo PFS#139
  47. Artur Gałka PFS#146
  48. Tomasz Fajfer PFS#155
  49. Tomasz Banasiak PFS#156
  50. Tomasz Brzozowski PFS#159
  51. Bartosz Adamczak PFS#203
  52. Maciej Doroszuk PFS#226
  53. Tomasz Wawszczyk PFS#229
  54. Maciej Słowiński PFS#234 (zgłoszenie po terminie zamykania list)
  55. Bartłomiej Osiniak PFS#236
  56. Michał Kubic PFS#302
  57. Maciej Kowalik PFS#323
  58. Aleksander Wojtecki PFS#338
  59. Jan Szumowski PFS#367
  60. Kordian Zawadzki PFS#387
  61. Michał Grzybowski PFS#523
  62. Krzysztof Januszewski PFS#932
  63. Paweł Wierzbicki PFS#1126
  64. Sławomir Nowisz PFS#1277

 

Lista rezerwowa spóźnionych (kolejność zgodna z terminami zgłoszeń - RRI §10 pkt4):

  1. Krzysztof Lepionka
  2. Krzysztof Salwach
  3. Jarek Terlecki
  4. Domagoj Spoljar
  5. Rafał Drygalski
  6. Shakeel Khan
  7. Robert Łuniewski

 

Kategoria damska:

    1. 1. Anna Jurkun WSA#136
    2. 2. Paulina Krzywicka PFS#3
    3. [3/4] Kinga Szymaniak PFS#12
    4. [3/4] Monika Kałmuczak PFS#15
    5. [5/8] Sylwia Ziomek PFS#16
    6. [5/8] Magdalena Rybicka(Ryczko) PFS#18
    7. [5/8] Alicja Ślipczyńska PFS#19
    8. [5/8] Małgorzata Kornowska PFS#20
    9. [9/16] Anna Drygalska PFS#21
    10. [9/16] Karolina Kwaśniewska PFS#26
    11. [9/16] Joanna Krzesińska PFS#27
    12. [9/16] Justyna Cielecka PFS#30
    13. [9/16] Katarzyna Albigowska-Sodo PFS#37
    14. [9/16] Ewa Gimzicka PFS#44
    15. [9/16] Nazia Mohamed PFS#46
    16. [9/16] Agnieszka Poniecka PFS#52
    17. Małgorzata Cerlich PFS#57
    18. Jagoda Albigowska PFS#69
    19. Karolina Kamińska PFS#79
    20. Aleksandra Miler PFS#102
    21. Monika Pyzel PFS#353
    22. Aleksandra Wajman PFS#389
    23. Linda Paj PFS# brak

 


Pozdrawiamy KAHUNA