Aktualności

Zapisz się do newslettera

Kahuna Cup kat.B

17.07.2014

Już 21.08.2010 w sobotę 
TURNIEJ KAT. B
ZAPRASZAMY!

Wszystkich miłośników squasha zapraszamy na turniej KAHUNA CUP kat. B, który odbędzie się 21.08.2010.
Miła atmosfera gwarantowana! :-)


Sponsorzy:
logo.gif

oliver_logo.jpg
karakal.jpg

Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

 

nasquasha_logo_small.jpg

squashcompl_logo.jpg




Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy przesyłać na maila a.chmielewska@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!

Ostatni dzień zgłoszeń: 
Turniej kat.B  czwartek 19.08.2010 do godziny 24.00
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.

Wpisowe:
Turniej OPEN i DAMSKI: 80 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej JUNIORSKI: 40 zł


Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Kahuna Cup - imię i nazwisko.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/.

Zasady turnieju KAHUNA CUP kat.B:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • turniej kategori B zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha 

Pakiety startowe:
Wszyscy gracze otrzymają napój izotoniczny oraz wodę. Ponadto dla każdego zawodnika będą przewidziane przekąski, ciasta, owoce oraz grill ! 


Nagrody:

TURNIEJ OPEN:

nagrody rzeczowe
TURNIEJ DAMSKI:
nagrody rzeczowe
TURNIEJ JUNIORSKI:
nagrody rzeczowe

Harmonogram turnieju (wstępny):

10:30 - start turnieju
11:30 - start turnieju dla osób rozstawionych z numerem 1-8
18:00 - koniec turnieju

Losowanie:
LOSOWANIE TURNIEJU KAHUNA CUP kat. B ODBĘDZIĘ SIĘ W PIĄTEK 20.08.2010.

Lista osób zgłoszonych na turniej:   
TURNIEJ OPEN:                                                        
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking     

1. Piotr Bareński/005863/Warszawa/17
2. Krzysztof Pieńkowski/002579/Strzelce Krajeńskie/20
3. Wojciech Karwowski/003488/Warszawa/44
4. Bartosz Świerczyński/000661/Warszawa/51
5. Waldemar Kobus/000260/Warszawa/62
6. Jarosław Glina/000129/Warszawa/73
7. Kamil Kuźmiński/000342/Sopot/89
8. Krzysztof Polończyk/007310/Warszawa/105
9. Patryk Glina/002355/Warszawa/159
10. Tomasz Kawecki/005975/Warszawa/175
11. Piotr Makowski/005219/Warszawa/182
12. Sławomir Nowisz/000490/Warszawa/185
13. Bartosz Knedler/009100/Warszawa/255
14. Łukasz Olczak/001564/Warszawa/286
15. Michał Teichert/013832/Warszawa/309
16. Igor Grzeszczuk/009553/Warszawa/395
17. Filip Kwiatkowski/018164/Zielona Góra/336
18. Jarek Nowisz/002786/Warszawa/400
19. Marcin Wilk/001179/Warszawa/434
20. Maciej Maciejewski/009139/Warszawa/454
21. Michał Ziemski/018454/Warszawa/493
22. Anna Sikorska/000566/Warszawa/539
23. Zuzanna Sobierajewicz/007422/Poznań/677
24. Michał Gierliński/018750/Warszawa/
25. Robert Szczepaniak/005946/Warszawa/
26. Michał Jończyk/018780/Józefosław/