Aktualności

Zapisz się do newslettera

KARAKAL KAHUNA CUP kat. A 17-18.09

17.07.2014

 

Drodzy miłośnicy squasha chcielibyśmy zaprosić Was na rozpoczynający sezon, dwudniowy turniej KARAKAL KAHUNA CUP kat. A Polskiej Federacji Squasha, który odbędzię się 17.09-18.09.2011. Zapraszamy wszystkie Panie i Panów oraz Juniorów do spróbowania swych sił na 8 kortach i wzięcia udziału w tym sportowo-towarzyskim wydarzeniu.

Sponsorzy:                                             

logo_kahuna_new.png
karakal.jpg

oliver_logo.jpg

eye

Patroni medialni:

esquash_logo.jpg
nasquasha_logo_small.jpg
squashcompl_logo.jpg
LI

squashlife


Patronat sportowy - wyniki on-line:

squashmasters


Piłka turnieju:

dunlop.jpg


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila w.nowisz@kahuna.com.pl 
oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową.
Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!

W zgłoszeniu należy zawrzeć:
Imię i nazwisko
Miasto
Numer licencji
Pakiet standardowy/pełny
Rozmiar koszulki (w przypadku pakietu pełnego)

Ostatni dzień zgłoszeń:
KARAKAL KAHUNA CUP wtorek 13.09.2011 do godziny 24.00.
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.

Losowanie:
14.09 (środa) - 20:00, Kahuna
 
Wpisowe i pakiety startowe:
Do wyboru pakiet standardowy i pełny.
Pakiet standardowy (udział w turnieju):
Turniej OPEN: 100zł (w tym 10zł na PFS) 
Turniej damski: 80zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej Juniorski: 30 zł

Pakiet pełny (udział w turnieju, koszulka techniczna Karakal z nadrukiem turniejowym, zupa oraz drugie danie w sobotę oraz niedzielę, ciasto, owoce):
Turniej OPEN: 140zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej damski: 120zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej Juniorski: 50 zł

Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : KARAKAL Kahuna Cup - imię i nazwisko.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS mają obowiązek wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie pfs.com.pl.

Zasady rozgrywania turnieju KARAKAL KAHUNA CUP kat. A:
Turniej zostanie rozegrany według zasad Polskiej Federacji Squasha. Turniej męski będzie dwudniowy: 17.09 i 18.09.2011.
W turnieju męskim liczba graczy jest ograniczona do 64.
Turniej juniorski będzie rozegrany w sobotę 17.09.2011
Turniej damski zostanie rozegrany w niedzielę 18.09.2011
Zasady rozgrywania turnieju męskiego: 3 mecze każdego dnia , do 3 wygranych setów. Miejsca w drabinkach pocieszenia również do 3 wygranych setów.
W przypadku małej liczby zgłoszeń na turnieje juniorkskie kategorie wiekowe mogą zostać połączone.

Nagrody:
OPEN - nagrody finansowe i rzeczowe
DAMSKI - nagrody finansowe i rzeczowe
JUNIORSKI - nagrody rzeczowe

Wstępny harmonogram turnieju:
Sobota 17.09 - turniej męski, juniorski
11:00 - I runda turnieju OPEN górna połówka drabinki
12:00 - I runda turnieju OPEN dolna połówka drabinki
ok. 13:30 - II runda turnieju OPEN
ok. 15:45 - III runda turnieju OPEN
ok. 17:30 - rozgrywki o miejsca 9-64 OPEN
Planowane rozpoczęcie turnieju juniorskiego: 11:00,

Niedziela 18.09
- turniej męski, damski
10:00 - I runda turnieju damskiego
11:00 - ćwierćfinały turnieju OPEN

11:45 - kolejne mecze turnieju damskiego
12:15 - półfinały i ciąg dalszy turniejów

Wszystkich zawodników przepraszamy za zamieszanie związane z rozgrywaniem meczy o miejsca 9-64. Zapraszamy Was w niedzielę na godz. 13.50 w celu dokończenia turnieju.

Losowanie:

Turniej OPEN (start sobota 11:00):
START 11:00
1. West Dan
2. Wasiela Jacek
3. Świerczyński Bartek
4. Maciejewski Karol
5. Bareński Piotrek
6. Wilczewski Kamil
7. Jurkun Ania
8. Pieńkowski Krzysiek
9. Leśniański Grzesiek
10. Kobus Waldek
11. Kozłowski Marek
12. Pietras Krzysiek
13. Kaleta Grzesiek
14. Szostek Michał
15. Karwowski Wojtek
16. Staszkiewicz Wacek
17. Atras Przemek
18. Ratigowski Marcin
19. Karampotis Nikos
20. Grzybowski Michał
21. Kliś Maciek
22. Kotra Michał
23. Oleksy Łukasz
24. Lubiak Maciek
25. Kaźmierowski Wojtek
26. Krysicki Tomek
27. Popko Łukasz
28. Wojnarski Marek
29. Kwiatkowski Grzesiek
30. Oleksy Jarek
31. Simoniuk Daniel
32. Maciantowicz Maciek
START 12:00
33. Nowisz Wojtek
34. Gogłuska Robert
35. Brzeziński Stefan
36. Maliński Damian
37. Łobos Mirek
38. Wilczyński Tomek
39. Osiniak Bartek
40. Krzyżaniak Tomek
41. Jaworski Kuba
42. Elsner Marek
43. Liberski Marcin
44. Krysicki Kuba
45. Bellinger Mark
46. Kuźmiński Piotrek
47. Winiarski Tomek
48. Samborski Piotrek
49. Stachowski Łukasz
50. Stanosz Michał
51. Kalinowski Jacek
52. Peukert Tomek
53. Gil Bartek
54. Zagajewski Piotrek
55. Grabowski Marcin
56. Sikorski Maciek
57. Paturej Waldek
58. Świąder Michał
59. Wróbel Michał
60. Michańków Adam
61. Borkowski Andrzej
62. Jurek Sławek
63. Modrzewski Mikołaj
64. Tannen Nadav

Turniej Damski (start niedziela 10:00):
1. Witkowska Dominika
2. bye
3. Krawczyk Ola
4. Ryfa Natalia
5. Teinert Kasia
6. Ciupińska Honorata
7. Grzechowiak Dorota
8. Krzywicka Paulina
9. Sobierajewicz Zuza
10. Jargiło Dorota
11. Polak Ewa
12. Buczkowska Ewa
13. Bochenek Karolina
14. Honkisz Agnieszka
15. Światowska Asia
16. Jurkun Ania

Turnieje juniorskie zostaną rozegrane w 2 kategoriach wiekowych U15 i U19. Rozgrywki będą prowadzone najpierw w grupach, a następnie drabinki turniejowe.

Turniej juniorski U15:
1. Bartek Handschuh/21052/Poznań/3
2. Janek Walczuk/12461/Warszawa/2U13
3. Janek Rodak/12455/Warszawa/7
4. Gaspar Rybaczewski/21169/Poznań/9
5. Piotrek Hemmerling/15420/Poznań/1U13
6. Maciek Kowalski/15087/Warszawa/11
7. Filip Woziwodzki/15609/Warszawa/
8. Kuba Woziwodzki/16524/Warszawa/

Turniej juniorski U19:
1. Paulina Krzywicka/5923/Warszawa/1
2. Kuba Handschuh/19819/Poznań/3
3. Michał Kotra/7095/Rzeszów/4
4. Adam Pełczyński/17433/Poznań/1
5. Kuba Czarnecki/17479/Poznań/3
6. Adrian Marszał/19481/Kraków/4
7. Michał Jachimowicz/21115/Kraków/7
8. Maciek Słowiński/21134/Warszawa/2U15
9. Artur Machno/19653/Kraków/15



Losowanie juniorów nastąpi jutro po konsultacjach z komisją techniczną PFSu w sprawie systemu rozgrywania zawodów.

Lista zgłoszonych osób (ostatnia aktualizacja 13.00):
Turniej męski:
1. Daniel West/21546/Warszawa/120
2. Nadav Tannen/21709/Koszalin/WC od PFS
3. Wojciech Nowisz/483/Warszawa/2
4. Maciek Maciantowicz/431/Karków/3
5. Łukasz Stachowski/13105/Poznań/7
6. Przemek Atras/13631/Kraków/11
7. Wacek Staszkiewicz/1713/Bielsko-Biała/12
8. Piotr Samborski/550/Poznań/14
9. Maciek Lubiak/11658/Warszawa/16
10. Krzysiek Pieńkowski/2579/Strzelce Krajeńskie/17
11. Maciek Sikorski/572/Warszawa/19
12. Waldek Paturej/508/Warszawa/22
13. Wojtek Kaźmierowski/230/Warszawa/23
14. Tomek Krzyżaniak/10726/Łódź/25
15. Kuba Jaworski/8957/Zakroczym/27
16. Grzesiek Leśniański/371/Warszawa/30
17. Krzysiek Pietras/8532/Kraków/37
18. Piotrek Bareński/5863/Warszawa/39
19. Damian Maliński/474/Poznań/41
20. Maciek Kliś/1765/Łodygowice/42
21. Marek Wojnarski/5722/Kietrz/43
22. Kuba Krysicki/5030/Zgierz/44
23. Michał Grzybowski/9300/Warszawa/45
24. Grzesiek Kwiatkowski/2935/Poznań/47
25. Grzesiek Kaleta/11486/Pińczów/52
26. Karol Maciejewski/7698/Poznań/54
27. Adam Michańków/3695/Poznań/56
28. Andrzej Borkowski/2220/Wrocław/63
29. Mirek Łobos/8816/Gliwice/66
30. Bartek Gil/4635/Kraków/69
31. Mark Bellinger/21196/Tarnowskie Góry/71
32. Tomek Peukert/13499/Poznań/77
33. Michał Świąder/18477/Wrocław/80
34. Robert Gogłuska/14072/Warszawa/82
35. Wojtek Karwowski/3488/Warszawa/83
36. Waldek Kobus/262/Warszawa/90
37. Tomek Winiarski/8897/Łódź/92
38. Nikos Karampotis/14190/Bielsko-Biała/93
39. Bartek Świerczyński/661/Warszawa/95
40. Kamil Wilczewski/14818/Poznań/96
41. Łukasz Oleksy/13157/Białystok/105
42. Michał Kotra/7095/Rzeszów/106
43. Marcin Grabowski/18649/Wrocław/109
44. Łukasz Popko/16211/Białystok/110
45. Jarek Oleksy/16978/Poznań/112
46. Ania Jurkun/1469/Warszawa/113
47. Jacek Kalinowski/201/Warszawa/122
48. Tomek Krysicki/5018/Zgierz/126
49. Marcin Ratigowski/11227/Warszawa/131
50. Jacek Wasiela/1831/Poznań/149
51. Marek Elsner/21104/Wrocław/154
52. Mikołaj Modrzewski/18810/Warszawa/160
53. Stefan Brzeziński/16518/Kraków/166
54. Piotrek Kuźmiński/17338/Piastów/179
55. Tomek Wilczyński/21188/Kraków/185
56. Michał Szostek/14793/Łuków/188 
57. Michał Wróbel/8839/Warszawa/198
58. Piotr Zagajewski/14422/Warszawa/215
69. Marek Kozłowski/5969/Warszawa/226
60. Bartek Osiniak/15621/Lublin/235 
61. Daniel Simoniuk/12277/Białystok/239
62. Michał Stanosz/9205/Warszawa/241
63. Marcin Liberski/4374/Warszawa/243
64. Sławek Jurek/5573/Warszawa/266 Dzika karta od Kahuny
 
Rezerwa:
65. Tomek Fajfer/21120/Warszawa/244
66. Krzysztof Salwach/6588/Łodź/263 
68. Marcin Bartolewski/21241/Częstochowa/298
69. Krzysiek Samonek/4240/Gdynia/354
70. Kuba Handschuh/19819/Poznań/416
71. Tomek Wawszczyk/709/Warszawa/432
72. Artur Gałka/106/Sopot/469
73. Arek Saliński/543/Żyrardów/342
74. Robert Grygiel/1624/Warszawa/481

Rezygnacje:
50. Peter Robb/13884/Szczecin/147

Turniej damski:
1. Dominika Witkowska/750/Warszawa/1
2. Anna Jurkun/1469/Warszawa/2
3. Paulina Krzywicka/5923/Warszawa/3
4. Zuza Sobierajewicz/7422/Warszawa/4
5. Ewa Buczkowska/7340/Poznań/5
6. Natalia Ryfa/17232/Poznań/6
7. Kasia Teinert/7333/Poznań/9
8. Karolina Bochenek/21416/Tarnowskie Góry/21
9. Dorota Jargiło/1995/Warszawa/23
10. Dorota Grzechowiak/21293/Poznań/26
11. Ola Krawczyk/9493/Warszawa/35
12. Agnieszka Honkisz/13849/Warszawa/37
13. Ewa Polak/10933/Warszawa/60
14. Asia Świstowska/21620/Poznań/79
15. Honorata Ciupińska/21672/Łódź/97
16.


Pozdrawiamy KAHUNA