Aktualności

Zapisz się do newslettera

Zbliża się Lato w Kahunie 2013

17.07.2014

Już 29.06.2013 w sobotę
LATO W KAHUNIE kat. B+ oraz PSA CLOSED SATELLITE,
a także AMATORSKI TURNIEJ BADMINTONA
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha oraz badmintona do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Lato w Kahunie". Jeżeli aura nie spłata nam figla to będziemy mogli zakończyć turniej tradycyjnym grillem :-)


Sponsor główny:


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg




Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila w.nowisz@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!
Ostatni dzień zgłoszeń: LATO W KAHUNIE czwartek 27.06.2013 do godziny 24.00. Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.
W zgłoszeniu proszę o zaznaczenie na który turniej się zgłaszacie (squash lub badminton).


Wpisowe: 
Turniej SQUASHA OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej SQUASHA JUNIORSKI: 40 zł
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Turniej BADMINTONA: 70 zł
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Lato w Kahunie - imię i nazwisko.

Zasady turnieju squasha:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha oraz do klasyfikacji PSA World Tour jako PSA Closed Satellite
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ . 

Zasady turnieju badmintona:

  • Liczba zawodników ograniczona do 16 (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń wraz z opłatą startową)
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników. Gramy o każde miejsce. Wszyscy mają gwarantowaną podobną ilość meczy.
  • Turniej amatorski, kategoria singiel mieszany
  • Sędziują sami zawodnicy
  • Lotki do gry - zapewniają gracze biorący udział w turnieju, pierwszeństwo maja lotki plastikowe nad piórowymi.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.
  • Sprawy sporne rostrzyga Sędzia Główny.

Nagrody:
OPEN: finansowe 1. 1000zł, 2. 600zł, 3. 300zł, 4. 100zł
Damski, Juniorski oraz Badminton 1-3 miejsce nagrody rzeczowe
Dodatkowo nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników w każdej kategorii


Wstępny harmonogram turnieju:
piątek:
15:00 - losowanie turnieju
sobota:
11:00 - start turnieju squasha
13:00 - start turnieju badmintona
19:00 - fianły turniejów

LOSOWANIE:

Turniej OPEN

górna połowa drabinki - poz. 1-16 - START 11:00
dolna połowa drabinki - poz. 17-32 - START 11:40


1. Kama Khan
2. BYE

3. Bolesław Gidziński
4. Jacek Radosz

5. Maciek Słowiński
6. Robert Grygiel

7. Piotrek Zieliński
8. Tomek Fajfer

9. Janek Gajl
10. Sławek Nowisz

11. Maciek Kowalik
12. Waldek Kobus

13. Michał Stanosz
14. Marek Kozłowski

15. Borys Dozda
16. Marcin Ratigowski

17. Krzysiu Pieńkowski
18. BYE

19. Karol Chodnicki
20. Sebastian Antosiak

21. Tomek Banasiak
22. Patryk Glina

23. Łukasz Kondratowicz
24. Grzesiek Kwiatkowski

25. Piotrek Gorzelak
26. Kuba Staszkiewicz

27. Marcin Zieliński
28. Kacper Wiśniewski

29. Wojtek Karwowski
30. Cezary Kramp

31. BYE
32. Wojtek Nowisz

  

TURNIEJ BADMINTONA START 13:00

Grupa "każdy z każdym"
1. Jarek Nowisz
2. Kamil Machnicki
3. Marek Wróblewski
4. Marcin Łoziński
5. Wojtek Kaźmierowski


 
TURNIEJ SQUASHA JUNIORSKI                                                      

 

U11 START 13:00 grupa "każdy z każdym"

1. Piotrek Penkala 21214 Warszawa 2
2. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa 15
3. Jakub Woziwodzki 16524 Warszawa 18
4. Szymon Winiarek 24185 Warszawa 29
5. Mikołaj Abramczuk 24183 Warszawa 44

U13 START 14:00 drabinka 8 + forrunda

1. Jakub Fordoński 21216 Warszawa 4
2. Aleksander Kanton 22337 Warszawa 5
3. Filip Woziwodzki 15609 Warszawa 9
4. Kacper Janus 23231 Warszawa 11
5. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa 17
6. Aleksandra Siennicka 24180 Warszawa 19
7. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa  
8. Jakub Woziwodzki 16524 Warszawa  
9. Piotr Penkala 21214 Warszawa  


 

U15 START 15:30 drabinka 8 + forrunda

1. Marcin Hrycaj 22339 Warszawa 11
2. Emilia Kaniewska 23455 Warszawa 26
3. Aleksander Mielnikow 21075 Warszawa 33
4. Jan Nowakowski 24190 Warszawa 51
5. Filip Woziwodzki 15609 Warszawa  
6. Kacper Janus 23231 Warszawa  
7. Aleksander Kanton 22337 Warszawa  
8. Jakub Fordoński 21216 Warszawa  
9. Aleksandra Siennicka 24180 Warszawa  
10. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa  
11. Łukasz Czarnecki 21076 Warszawa 55


U17 START 17:00 drabinka 8

1. Rafał Barański 22423 Warszawa 10
2. Gaweł Kot 23458 Warszawa 16
3. Filip Stanisławski 22422 Warszawa 17
4. Janek Rodak 12455 Warszawa 34
5. Emilia Kaniewska 23455 Warszawa  
6. Marcin Hrycaj 22339 Warszawa  



 

U19 START 17:00 grupa "każdy z każdym"

1. Tien Nguyen 24314 Warszawa 14
2. Rafał Barański 22423 Warszawa  
3. Filip Stanisławski 22422 Warszawa  
4. Gaweł Kot 23458 Warszawa  





TURNIEJ SQUASHA OPEN START 11:00
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Karamatullah Khan 21090 Warszawa 1
2. Wojciech Nowisz 483 Warszawa 3
3. Krzysztof Pieńkowski 2579 St. Krajeńskie 36
4. Marcin Ratigowski 11227 Warszawa 43
5. Grzegorz Kwiatkowski 2935 Warszawa 51
6. Jan Gajl 8992 Warszawa 96
7. Piotr Gorzelak 141 Łódź 138
8. Tomasz Fajfer 21120 Warszawa 149
9. Wojciech Karwowski 3488 Warszawa 153
10. Tomasz Banasiak 17 Warszawa 160
11. Michał Stanosz 9205 Warszawa 163
12. Waldemar Kobus 260 Warszawa 165
13. Jacek Radosz 22219 Warszawa 211
14. Maciej Słowiński 21134 Warszawa 248
15. Kacper Wiśniewski 5774 Warszawa 269
16. Sebastian Antosiak 780 Warszawa 278
17. Robert Grygiel 1624 Warszawa 313
18. Cezary Kramp 21736 Warszawa 317
19. Maciej Kowalik 23355 Warszawa 335
20. Bolesław Gidziński 23058 Warszawa 358
21. Jacek Domański 8354 Warszawa 432
22. Marek Kozłowski 5969 Warszawa 500
23. Piotr Zieliński 23826 Warszawa 552
24. Jakub Staszkiewicz 24161 Warszawa 629
25. Łukasz Kondratowicz 22772 Warszawa 657
26. Marcin Zieliński 22477 Warszawa 995
27. Karol Chodnicki 24625 Warszawa 1216
28. Sławomir Nowisz 490 Warszawa 1634
29. Borys Dozda   Czechy 2379