Aktualności

Zapisz się do newslettera

Lato w Kahunie - 14.06.2014

17.07.2014

Już 14.06.2014 w sobotę
LATO W KAHUNIE kat. B+ oraz PSA CLOSED SATELLITE,
a także AMATORSKI TURNIEJ BADMINTONA kat. B PLB
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha oraz badmintona do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Lato w Kahunie". Jeżeli aura nie spłata nam figla to będziemy mogli zakończyć turniej tradycyjnym grillem :-)


Sponsor główny:


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg




Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila turniej@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!
Ostatni dzień zgłoszeń: LATO W KAHUNIE czwartek 12.06.2014 do godziny 12.00. Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.
W zgłoszeniu proszę o zaznaczenie na który turniej się zgłaszacie (squash lub badminton).


Wpisowe: 
Turniej SQUASHA OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej SQUASHA JUNIORSKI: 40 zł (w przypadku gry w dwóch juniorskich kategoriach wiekowych 60zł)
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Turniej BADMINTONA: 70 zł
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Lato w Kahunie - imię i nazwisko.

Zasady turnieju squasha:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha oraz do klasyfikacji PSA World Tour jako PSA Closed Satellite
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ . 

Zasady turnieju badmintona:

  • Liczba zawodników nieograniczona
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników. Gramy o każde miejsce. Wszyscy mają gwarantowaną podobną ilość meczy.
  • Turniej Polskiej Ligi Badmintona http://www.rankingbadmintona.pl/, kategoria OPEN
  • Sędziują sami zawodnicy
  • Lotki do gry - zapewniają gracze biorący udział w turnieju, pierwszeństwo maja lotki plastikowe nad piórowymi.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.
  • Sprawy sporne rostrzyga Sędzia Główny.

Nagrody:
Squash OPEN: finansowe 1. 900zł, 2. 500zł, 3. 200zł,
Badminton OPEN: miejsca 1-3 zwrot wpisowego
Damski, Juniorski oraz 1-3 miejsce nagrody rzeczowe
Dodatkowo nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników w każdej kategorii

 

Wstępny harmonogram turnieju:
czwartek:
20:00 - losowanie turnieju
sobota:
11:00 - start turnieju squasha OPEN
13:00 - start turnieju badmintona
14:00 - start turnieju damskiego
17:00 - finały turnieju badmintona
19:00 - finały turnieju OPEN

niedziela:
11:00 - start turnieju juniorskiego  


LOSOWANIE:

Turniej squasha OPEN: http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-OPEN,143,85.html#brackets 

Turniej squasha damski: http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-DAMSKI,143,86.html#brackets 

Pozostałe losowania odbędą się w piątek! 

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM dla zawodników grających rundę 1 w turnieju OPEN znajduje się tutaj: http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B,harmonogram,143.html 
Na powyższej stronie w trakcie trwania turnieju będzie generował się harmonogram.

Zawodnicy mający BYE w pierwszej rundzie zapraszamy na 11:45.

 

Panie zaparszamy na 14:00

 

Badmintonistów zapraszamy na 13:00

 

Losowania turniejów juniorskich dostępne:

GU11 http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-GU11,143,91.html#groups START 11:00

BU11 http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-BU11,143,90.html#brackets START 11:00

BU13 http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-BU13,143,89.html#brackets START13:00

BU15 http://bo5.pl/turniej/LATO+W+KAHUNIE+kat.+B%2B-BU15,143,88.html#brackets START 11:00

SZCZEGÓŁOWE HARMONOGRAMY JUNIORSKIE POWSTANĄ NAJPÓŹNIEJ W SOBOTĘ DO 14:00

Losowanie turnieju badmintona: http://bo5.pl/turniej/AMATORSKI+TURNIEJ+BADMINTONA+kat.+B-OPEN,144,87.html#groups

Badmintoniści zarają najpierw w grupach, by następnie spotkać się w półfinałach i finałach o ostateczne miejsca. 

 

TURNIEJ BADMINTONA START 13:00

nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Bartosz Ogrodniczuk Warszawa 554 12
2. Jacek Sadrzak Warszawa 219 32
3. Marcin Łoziński Warszawa 1064 55
4. Adam Machnicki Warszawa 1067 389
5. Jacek Czeremużyński   1068 403
6. Anna Trzeciakowska Warszawa 563 480
7. Jarek Nowisz Warszawa    
8. Artur Piecyk Warszawa    
9. Andrzej Fiejkowski Warszawa    
10. Michał Kopania Warszawa    
11.          
12.          

 


TURNIEJ SQUASHA JUNIORSKI                                                      

GU11 
 START 11:00
 

nr Imię Nazwisko miasto licencja ranking
1. Ida Drzycimska Warszawa 25130 6
2. Michalina Zych Warszawa 25739 7
3. Natasza Bugajny Warszawa 25738 14
4. Marianna Zych Warszawa 26139 19
5.  wolne  miejsca      
6.          

 

 

BU11 START 11:00


nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Leon Krysiak Masłów 24000 10
2. Szymon Winiarek Warszawa 24185 14
3. Dominik Drzycimski Warszawa 23457 19
4. Krzysztof Kuc Warszawa 25418 22
5. Karol Krysiak Masłów 23999 25
6. Antoni Binasik Warszawa 25126 28
7. Karol Kwiatkowski Warszawa 25125 30
8. Maciej Kopeć Warszawa 25124 33
9. Michał Sienkiewicz Warszawa 25799 37
10. Jan Nidziński Warszawa 25828  
11. Nikodem Kazanowski Warszawa 25830  
12.          



BU13 START 13:00

nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Aleksander Fordoński Warszawa 21985 11
2. Kuba Puzio Warszawa 21072 22
3. Szymon Winiarek Warszawa 24185 32
4. Mikołaj Abramczuk Warszawa 24183 34
5. Mikołaj Marciniak Warszawa 25065 52
6. Piotr Penkala Warszawa 21214 77
7. Michał Humięcki Warszawa 26584  
8.          

 


BU15 START 11:00

nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Marcin Hrycaj Warszawa 22339 5
2. Jakub Fordoński Warszawa 21216 10
3. Aleksander Kanton Warszawa 22337 18
4. Robert Janasiewicz Warszawa 23488 21
5. Piotr Nowak Warszawa 23507 27
6. Jakub Ostrowski Warszawa 24184 31
7. Piotr Sienkiewicz Warszawa 24726 49
8. Aleksander Fordoński Warszawa 21985 126
9.          
10.          

 


TURNIEJ SQUASHA DAMSKI START 14:00

nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Paulina Krzywicka Warszawa 5923 3
2. Agnieszka Honkisz Warszawa 13849 20
3. Małgorzata Cerlich Warszawa 18572 51
4. Aleksandra Miler Lublin 21419 59
5. Małgorzata Rzeszutko Warszawa 25754 101
6. Emilia Kaniewska Warszawa 23455 196
7. Ewa Sech Warszawa 10933 213
8. Zuzanna Matczak Warszawa 23506 303
9. Karolina Kościuk Lublin 26837 370
10. Marta Krajewska Warszawa 26588 391
11. Katarzyna Szymankiewicz Warszawa 2711  
12. Joanna Kin-Lewis Warszawa    
13.          
14.          

 


TURNIEJ SQUASHA OPEN 


RUNDA 1 START 11:00, pozostali START 11:40

nr Imię Nazwisko miasto lic. rank
1. Kama Khan Warszawa 21090 PSA
2. Wojciech Nowisz Warszawa 483 PSA
3. Łukasz Stachowski Warszawa 13105 1
4. Marek Jankowski Warszawa 5691 16
5. Krzysztof Pieńkowski St. Krajeńskie 2579 52
6. Jan Gajl Warszawa 8992 65
7. Rafał Kozłowski Lublin/Wwa 12024 67
8. Maciej Słowiński Warszawa 21134 110
9. Sławomir Jurek Warszawa 5573 121
10. Tomasz Banasiak Warszawa 17 133
11. Maciej Kowalik Warszawa 23355 156
12. Tomasz Fajfer Warszawa 21120 194
13. Jan Szumowski Warszawa 22407 211
14. Łukasz Kondratowicz Warszawa 22772 221
15. Paweł Michalczuk Białystok 24238 229
16. Tomasz Piskórz Warszawa 9228 254
17. Szymon Włodarczyk Lublin 22751 265
18. Andrzej Iwan Warszawa 10100 274
19. Aleksander Wojtecki Warszawa 21606 302
20. Cezary Kramp Warszawa 21736 322
21. Marcin Szymczak Warszawa 22833 332
22. Bartosz Pelc Warszawa 23431 340
23. Robert Łuniewski Warszawa 425 399
24. Michał Durski Poznań 24119 512
25. Karol Chodnicki Warszawa 24625 518
26. Marcin Zieliński Warszawa 22477 565
27. Tomasz Wawszczyk Warszawa 709 585
28. Jarosław Zdanowicz Warszawa 26013 619
29. Dariusz Pietrzak Lublin 22271 676
30. Mariusz Pietrzyk Darłowo 19038 679
31. Jacek Samociuk Warszawa 24233 681
32. Zbigniew Karaś Borówno 24081 805
33. Artur Rogalski Warszawa 26094 903
34. Grzegorz Mikuła Warszawa 26260 972
35. Jacek Nitka Warszawa 21978 984
36. Michał Grzybowski Warszawa 9300 1005
37. Paulina Krzywicka Warszawa 5923 1159
38. Paweł Wierzbicki Warszawa 2770 1422
39. Gaweł Kot Warszawa 23458 1435
40. Przemysław Sadłoń Warszawa 17203 1441
41. Filip Stanisławski Warszawa 22422 1751
42. Marcin Banacki Żabieniec 24291 1977
43. Piotr Michałowski Wrocław 26670 2013
44. Paweł Jankowski Radom 26025 2157
45. Łukasz Sierant Warszawa 24618 2728
46. Marcin Hrycaj Warszawa 22339 2869
47. Jan Rodak Warszawa 12455  
48. Michał Dobrowolski Warszawa 1682  

REZERWA: Wojtek Karwowski