Sklep i serwis

Serdecznie zapraszamy do sklepu sportowego zlokalizowanego na terenie Klubu. Posiada on w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment sprzętu squashowego i badmintonowego. Ponadto buty, odzież oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do czerpania przyjemności z gry.

ZAKUPY

W naszym sklepie sportowym zlokalizowanym obok Recepcji Klubu każdy pasjonat squasha i badmintona znajdzie produkty niezbędne do gry. Oprócz rakiet w ofercie posiadamy również buty indoorowe, odzież sportową, torby, plecaki, piłeczki squashowe, lotki, okulary ochronne, frotki i wiele innych. Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany - od sprzętu amatorskiego do w pełni profesjonalnego. W ofercie posiadamy produkty marek takich jak, m.in.: Karakal, Oliver, Eye, Dunlop, Asics, Babolat, Yonex, Black Knight,  Harrow.

Nasza w pełni profesjonalna obsługa służy fachową radą i pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.

NACIĄGANIE RAKIET

Oferujemy w pełni profesjonalną usługę naciągania rakiet squashowych oraz badmintonowych naciągami marek: Ashaway, Oliver, Tecnifibre, Yonex, Karakal, Eye, Babolat.

USŁUGACENA

Naciąganie rakiet squashowych
Naciąganie rakiet squashowych (własny naciąg)
Naciąganie rakiet badmintonowych