Aktualności

Zapisz się do newslettera

KARAKAL Kahuna Cup kat. A

17.07.2014

Drodzy miłośnicy squasha chcielibyśmy zaprosić Was na rozpoczynający sezon, dwudniowy turniej KARAKAL KAHUNA CUP kat. A Polskiej Federacji Squasha, który odbędzię się 22.09-23.09.2012. Zapraszamy wszystkie Panie i Panów oraz Juniorów do spróbowania swych sił na 8 kortach i wzięcia udziału w tym sportowo-towarzyskim wydarzeniu.

Sponsorzy:

logo_kahuna_new.png
karakal.jpg

oliver_logo.jpg

eye
Patroni medialni:

esquash_logo.jpg
nasquasha_logo_small.jpg
squashcompl_logo.jpg
LI

squashlife


Patronat sportowy - wyniki on-line:

squashmasters


Piłka turnieju:

dunlop.jpg

Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila w.nowisz@kahuna.com.pl
oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową.
Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!


W zgłoszeniu należy zawrzeć:
Imię i nazwisko
Miasto
Numer licencji
Pakiet standardowy/rozszerzony
Rozmiar koszulki (w przypadku pakietu roszerzonego)


Ostatni dzień zgłoszeń:
KARAKAL KAHUNA CUP wtorek 18.09.2012 do godziny 24.00.
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.


Losowanie:
19.09 (środa) - 20:00, Kahuna


Wpisowe i pakiety startowe:
Do wyboru pakiet standardowy i rozszerzony.
Pakiet standardowy (udział w turnieju):
Turniej OPEN: 110zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej damski: 90zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej Juniorski: 40 zł


Pakiet rozszerzony (udział w turnieju, koszulka techniczna Karakal z nadrukiem turniejowym, zupa oraz drugie danie w sobotę oraz niedzielę, ciasto, owoce):
Turniej OPEN: 150zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej damski: 130zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej Juniorski: 60 zł


Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:


Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : KARAKAL Kahuna Cup - imię i nazwisko.


Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS mają obowiązek wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie pfs.com.pl.


Zasady rozgrywania turnieju KARAKAL KAHUNA CUP kat. A:
Turniej zostanie rozegrany według zasad Polskiej Federacji Squasha.


Turniej męski:
- dwudniowy: 22.09 i 23.09.2012.
- 4 mecze pierwszego dnia, 2 mecze drugiego dnia dla wszystkich zawodników
- liczba graczy jest ograniczona do 64.


Turniej juniorski:
- jednodniowy w przypadku gdy w danej kategorii jest zgłoszonych mniej niż 16 zawodzników. 17-24 zawodników, jedno- lub dwudniowy (decyzja organizatora). Wiecęj niż 24 zawodników turniej dwudniowy(zalecenia Komisji Technicznej PFS).
- w przypadku małej liczby zgłoszeń na turnieje juniorkskie kategorie wiekowe mogą zostać połączone.
- część kategorii wiekowych zostanie rozegranych w sobotę, część w niedzielę (postaramy się o jak najwcześniejszą deklarację która kategoria w który dzień. Nie później niż w środę 19.09 o godz. 15:00).


Turniej damski:
- jednodniowy w przypadku gdy jest zgłoszonych mniej niż 16 zawodzniczek. 17-24 zawodniczki, jedno- lub dwudniowy (decyzja organizatora). Wiecęj niż 24 zawodniczki turniej dwudniowy (zalecenia Komisji Technicznej PFS).


Wszystkie mecze rozgrywane do 3 wygranych setów (best of 5 games) do 11 punktów.


Nagrody:
OPEN - nagrody finansowe (1200zł) i rzeczowe
DAMSKI - nagrody finansowe (800zł) i rzeczowe
JUNIORSKI - nagrody rzeczowe dla każdej kategorii wiekowej (1m. - rakieta, 2m. thermobag, 3m. akcesoria)


Harmonogram turnieju:
Sobota 22.09 - turniej męski, damski

10:00 I runda turnieju DAMSKIEGO
10:30 I runda turnieju MĘSKIEGO górna połówka
11:30 I runda turnieju MĘSKIEGO dolna połówka
12:30 II runda turnieu DAMSKIEGO
13:15 II runda turnieju MĘSKIEGO
15:30 III runda turnieju DAMSKIEGO
16:15 III runda turnieju MĘSKIEGO
18:30 IV runda turnieju DAMSKIEGO
19:15 IV runda turnieju MĘSKIEGO
21:30 finały turnieju DAMSKIEGO

LUNCH 12:30-15:00


Niedziela 23.09
- turniej męski, juniorskie

10:00 V runda turnieju MĘSKIEGO
11:00 I rundy turniejów juniorskich U11, U13, U15, U17 
11:00 Półfinały MĘSKIEGO
12:00 II rundy turniejów juniorskich U11, U13, U15, U17
13:00 VI runda turnieju MĘSKIEGO
14:00 Finały turniejów juniorskich
15:00 Finały turniejów męskich

LUNCH 12:00-14:30


Osoba kontaktowa odpowiedzialna za turniej WOJCIECH NOWISZ tel. 607 123 222


WYNIKI TURNIEJU ON-LINE:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=606AF775-49EF-4558-AE04-4191FF629E51


Wyniki losowania:

Męski:

1. Wojciech Nowisz
2. Wojciech Kaźmierowski
3. Maciej Suchecki
4. Marcin Ratigowski
5. Grzegorz Kwiatkowski
6. Stefan Brzeziński
7. Wojciech Karwowski
8. Rafał Karolczak
9. Jakub Krysicki
10. Jarosław Oleksy
11. Adam Pełczyński
12. Zeeshan Khan
13. Grzegorz Kaleta
14. Michał Stanosz
15. Łukasz Oleksy
16. Łukasz Stachowski
17. Kamil Dominiak
18. Jakub Gajos
19. Aleksander Wojtecki
20. Michał Kotra
21. Tomasz Winiarski
22. Maciek Słowiński
23. Tymoteusz Wysocki
24. Kaleemullah Khan
25. Mateusz Kotra
26. Stanisław Rusek
27. Tomasz Peukert
28. Adam Michańków
29. Krzysztof Pieńkowski
30. Piotr Hemmerling
31. Piotr Kowalski
32. Maciej Maciantowicz
33. Nadav Tannen
34. Łukasz Grzechowiak
35. Rafał Kozłowski
36. Tomasz Krzyżaniak
37. Łukasz Popko
38. Tomasz Fajfer
39. Waldemar Kobus
40. Karol Andrzejczak
41. Tomasz Gałecki
42. Artur Machno*
43. Adrian Marszał
44. Michał Grzybowski
45. Marcin Ciszewski
46. Bartłomiej Osiniak
47. Damian Olejnik
48. Przemysław Atras
49. Marcin Karwowski
50. Filip Mazurkiewicz
51. Sławomir Jurek
52. Sebastian Woda
53. Dariusz Filipowski
54. Tomas Hanzelka
55. Bartosz Świerczyński
56. Krzysztof Pietras
57. Mark Bellinger
58. Jarosław Grzechowiak
59. Maciej Doroszuk
60. Damian Maliński
61. Grzegorz Multan
62. Tomasz Krysicki
63. Piotr Gorzelak
64. Karamatullah Khan

*- Po rezygnacji Jakuba Zjawina na jego miejsce wszedł pierwszy z rezerwy Artur Machno

Damski:

1. Dominika Witkowska
2. BYE  
3. Katarzyna Żywiecka
4. Agnieszka Poniecka
5. Karolina Bochenek
6. BYE  
7. BYE  
8. Karolina Adamczak
9. Dorota Grzechowiak
10. BYE  
11. Monika Świerczyńska
12. Monika Kałmuczak
13. Marzena Oleksy
14. Dorota Jargiło
15. BYE  
16. Ewa Buczkowska
17. Zuza Sobierajewicz
18. BYE  
19. Honorata Ciupińska
20. Magdalena Poliwoda
21. Agata Doroszkiewicz
22. BYE  
23. BYE  
24. Agnieszka Honkisz
25. Katarzyna Teinert
26. BYE  
27. Ewa Małyszko
28. Joanna Krzesińska
29. Anna Drygalska
30. Joanna Głuskowska
31. BYE  
32. Paulina Krzywicka


U11 - drabinka "8"

1. Tytus Felbór
2. BYE  
3. Aleks Rześny
4. Jakub Pytlowany
5. Piotr Penkala
6. Antek Kożuchowski
7. BYE  
8. Natalia Czekaj


U13 - grupa "każdy z każdym"

1. Marcin Hrycaj
2. Jakub Śmigórski
3. Franek Kożuchowski
4. Aleksander Kanton



U15 - grupa "każdy z każdym"

1. Oskar Borkowski
2. Bartosz Stein
3. Mateusz Szabelski
4. Wojciech Andree
5. Bartosz Rewilak



U17 - drabinka "16"

1. Adam Pełczyński
2. BYE  
3. Piotr Hemmerling
4. Dawid Pych
5. Filip Mazurkiewicz
6. BYE  
7. BYE  
8. Maciek Słowiński
9. Artur Machno
10. BYE  
11. BYE  
12. Tymoteusz Wysocki
13. Jakub Adamczak
14. Filip Szewczyk
15. BYE  
16. Adrian Marszał



Lista zgłoszonych osób (wersja ostateczna):


Turniej juniorski U11:

1. Tytus Felbór 2
2. Natalia Czekaj 5
3. Jakub Pytlowany 7
4. Piotr Penkala 8
5. Antek Kożuchowski 16
6. Alex Rześny 21

Turniej juniorski U13:

1. Marcin Hrycaj 4
2. Jakub Śmigórski 5
3. Tobiasz Rybaczeski 8
4. Franek Kożuchowski 14
5. Aleksander Kanton 33
6. Michał Świderski x

Turniej juniorski U15: 

1. Oskar Borkowski 3
2. Gaspar Rybaczewski 4
3. Bartosz Stein 8
4. Mateusz Szabelski 12
5. Wojciech Andree 15
6. Daniel Majkut 16
7. Bartosz Rewilak 20

Turniej juniorski U17: 

1. Adam Pełczyński 1
2. Adrian Marszał 2
3. Maciek Słowiński 3
4. Artur Machno 5
5. Filip Mazurkiewicz 6
6. Tymoteusz Wysocki 8
7. Dawid Pych 10
8. Jakub Adamczak 12
9. Filip Szewczyk 18
10. Piotr Hemmerling 1U15

 

Turniej juniorski U19 - ODWOŁANY

 

Turniej męski:

1. Wojciech Nowisz 1
2. Karamatullah Khan 3
3. Maciej Maciantowicz 4
4. Nadav Tannen 5
5. Marcin Karwowski 6
6. Przemysław Atras 7
7. Kamil Dominiak 9
8. Łukasz Stachowski 10
9. Mateusz Kotra 15
10. Tomasz Gałecki 16
11. Jakub Krysicki 22
12. Karol Andrzejczak 23
13. Rafał Karolczak 27
14. Krzysztof Pietras 30
15. Kaleemullah Khan 31
16. Mark Bellinger 33
17. Michał Kotra 36
18. Krzysztof Pieńkowski 38
19. Grzegorz Kaleta 43
20. Marcin Ciszewski 44
21. Marcin Ratigowski 46
22. Damian Maliński 47
23. Adam Michańków 48
24. Grzegorz Kwiatkowski 49
25. Dariusz Filipowski 53
26. Tomasz Krzyżaniak 55
27. Zeeshan Khan 60
28. Sebastian Woda 61
29. Tomasz Winiarski 63
30. Michał Grzybowski 76
31. Grzegorz Multan 79
32. Łukasz Popko 82
33. Damian Olejnik 84
34. Tomasz Peukert 86
35. Jarosław Oleksy 90
36. Jakub Zjawin 91
37. Wojciech Kaźmierowski 95
38. Adam Pełczyński 103
39. Bartosz Świerczyński 108
40. Rafał Kozłowski 116
41. Stefan Brzeziński 120
42. Wojciech Karwowski 125
43. Tomasz Krysicki 131
44. Adrian Marszał 133
45. Jakub Gajos 137
46. Piotr Gorzelak 141
47. Łukasz Oleksy 154
48. Piotr Kowalski 158
49. Piotr Hemmerling 159
50. Maciek Słowiński 189
51. Bartłomiej Osiniak 205
52. Waldemar Kobus 209
53. Filip Mazurkiewicz 231
54. Stanisław Rusek 245
55. Maciej Suchecki 270
56. Tymoteusz Wysocki 275
57. Jarosław Grzechowiak 284
58. Aleksander Wojtecki 295
59. Maciej Doroszuk 296
60. Tomas Hanzelka 298
61. Michał Stanosz 300
62. Łukasz Grzechowiak 301
63. Sławomir Jurek 307
64. Tomasz Fajfer 308


Rezerwa:

65. Artur Machno 436
66. Marek Kozłowski 466
67. Maciej Sikorski 470
68. Andrzej Iwan 507
69. Jacek Kalinowski 513
70. Michał Teichert 738
71. Piotr Dzierżewicz 898
72. Richard Svoboda x


Turniej damski:

1. Dominika Witkowska 1
2. Paulina Krzywicka 3
3. Zuza Sobierajewicz 6
4. Ewa Buczkowska 7
5. Katarzyna Teinert 9
6. Agnieszka Honkisz 11
7. Dorota Grzechowiak 12
8. Karolina Adamczak 14
9. Agata Doroszkiewicz 27
10. Karolina Bochenek 29
11. Monika Kałmuczak 40
12. Anna Drygalska 41
13. Magdalena Poliwoda 43
14. Joanna Krzesińska 45
15. Agnieszka Poniecka 60
16. Marzena Oleksy 66
17. Honorata Ciupińska 72
18. Katarzyna Żywiecka 75
19. Dorota Jargiło 102
20. Monika Świerczyńska 118
21. Joanna Głuskowska 145
22. Ewa Małyszko x

 

Pozdrawiamy KAHUNA