Aktualności

Zapisz się do newslettera

Zima w Kahunie

17.07.2014

Już 22.12.2012 w sobotę
ZIMA W
KAHUNIE kat. B+
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Zima w Kahunie" .


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg



Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila w.nowisz@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!

Ostatni dzień zgłoszeń: 
 ZIMA W KAHUNIE kat.B+ czwartek 20.12.2012 do godziny 24.00
Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.

Wpisowe: 
Turniej OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej JUNIORSKI: 40 zł
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Zima w Kahunie - imię i nazwisko.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ . 

Zasady turnieju:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej badmintona lub squasha.

Nagrody
Finansowe i rzeczowe


Wstępny harmonogram turnieju:
10:30 - losowanie turnieju
11:00 - start turnieju OPEN 
13:00 - start turnieju JUNIORSKIEGO U13
15:00 - start turnieju JUNIORSKIEGO U17

Lista osób zgłoszonych na turniej:   
TURNIEJ OPEN - START 11:00                                                     
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking     
1. Krzysztof Pieńkowski/2579/Strzelce Krajeńskie/37
2. Marcin Ratigowski/11227/Warszawa/43
3. Robert Gogłuska/14072/Warszawa/75
4. Łukasz Popko/16211/Białystok/77
5. Grzesiek Multan/3070/Warszawa/79
6. Wojtek Karwowski/3488/Warszawa/124
7. Piotrek Gorzelak/141/Łódź/147
8. Dominika Witkowska/750/Warszawa/175
9. Sławek Jurek/5573/Warszawa/205
10. Michał Stanosz/9205/Warszawa/230
11. Olek Wojtecki/21606/Warszawa/269
12. Piotrek Kuźmiński/17338/Warszawa/287
13. Robert Łuniewski/425/Warszawa/294
14. Czarek Kramp/21736/Warszawa/346
15. Andrzej Iwan/10100/Warszawa/351
16. Daniel Simoniuk/12277/Białystok/369
17. Jacek Domański/8354/Warszawa/370
18. Mariusz Pietrzyk/19038/Warszawa/438
19. Piotrek Dzierżewicz/98/Warszawa/532
20. Sławek Nowisz/490/Warszawa/533
21. Łukasz Olczak/1564/Warszawa/559
22. Paweł Wojszel/22230/Białystok/948
23. Damian Trofimiuk/22009/Białystok/1203
24. Paweł Wierzbicki/2770/Warszawa/1286
25. Marcin Siperek/23356/Mińsk Mazowiecki/1481
26. Adam Wardecki/2680/Warszawa/-
27. Paweł Gościciki/-/Warszawa/-
28. 

 

TURNIEJ DAMSKI - odwołany


TURNIEJ JUNIORSKI:                                                      
Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/kategoria/ranking

U13 - START 13:00
1. Piotrek Penkala
2. Antek Kożuchowski
3. Aleksander Fordoński    
4. Aleksander Kanton
5. Marcin Hrycaj
6. Franek Kożuchowski
7. Jakub Fordoński


U17 - START 15:00
1. Aleksander Kanton 
2. Marcin Hrycaj
3. Franek Kożuchowski
4. Filip Stanisławski
5. Rafał Barański