Aktualności

Zapisz się do newslettera

Zima w Kahunie

17.07.2014

Już 07.12.2013 w sobotę
ZIMA W KAHUNIE kat. B+ oraz PSA CLOSED SATELLITE,
a także AMATORSKI TURNIEJ BADMINTONA
ZAPRASZAMY!


Zapraszamy wszystkich miłośników squasha oraz badmintona do spróbowania swoich sił na korcie i wzięcia udziału w turnieju "Zima w Kahunie". 


Sponsor główny:


Sponsorzy:


oliver_logo.jpg
karakal.jpg




Patroni medialni:

esquash_logo.jpg

squashmasters


Piłka turnieju:
dunlop.jpg


Pozdrawiamy KAHUNA


Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na maila turniej@kahuna.com.pl oraz wpłacić w klubie lub na konto organizatora opłatę startową. Zapisy ważne tylko po dokonaniu wpłaty!
Ostatni dzień zgłoszeń: ZIMA W KAHUNIE czwartek 5.12.2013 do godziny 12.00. Po tym terminie chętni będą wpisywani na listę rezerwową.
W zgłoszeniu proszę o zaznaczenie na który turniej się zgłaszacie (squash lub badminton).


Wpisowe: 
Turniej SQUASHA OPEN i DAMSKI: 90 zł (w tym 10zł na PFS)
Turniej SQUASHA JUNIORSKI: 40 zł
Dla posiadaczy karty Benefit 15 PLN zniżki na opłatę startową
Turniej BADMINTONA: 70 zł
Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:

Włodzimierz Nowisz KAHUNA
Ul. Zawodzie 26
02- 981 Warszawa
BSK S.A. o/ W-wa
33105010251000002273617221
z dopiskiem : Zima w Kahunie - imię i nazwisko.

Zasady turnieju squasha:

  • Liczba zawodników nieograniczona.
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników.
  • Turniej kategori B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha oraz do klasyfikacji PSA World Tour jako PSA Closed Satellite
  • Jeżeli zgłosi się minimum 6 zawodniczek zostanie rozegrany oddzielny turniej damski.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.

Osoby które nie grały w turniejach pod patronatem PFS, niezbędne jest także wystąpienie o bezpłatną licencję zawodniczą pfs - info o tym na stronie http://www.pfs.com.pl/ . 

Zasady turnieju badmintona:

  • Liczba zawodników ograniczona do 16 (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń wraz z opłatą startową)
  • System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników. Gramy o każde miejsce. Wszyscy mają gwarantowaną podobną ilość meczy.
  • Turniej amatorski, kategoria singiel mieszany
  • Sędziują sami zawodnicy
  • Lotki do gry - zapewniają gracze biorący udział w turnieju, pierwszeństwo maja lotki plastikowe nad piórowymi.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o zdecydowanie się tylko na jeden turniej: badmintona lub squasha.
  • Sprawy sporne rostrzyga Sędzia Główny.

Nagrody:
OPEN: finansowe 1. 1000zł, 2. 600zł, 3. 300zł, 4. 100zł
Damski, Juniorski oraz Badminton 1-3 miejsce nagrody rzeczowe
Dodatkowo nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników w każdej kategorii

 

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU:

sobota 7.12:

9:00 start turniejów juniorskich BU11, BU15, BU19
10:00 start turnieju juniorksiego BU17
11:00 start forrundy turnieju OPEN (tzn. wszyscy zawodnicy, którzy nie mają wolnego losu w pierwszej rundzie)
11:30 start turnieju juniorskiego BU13
12:15 start zawodników z górnej części drabinki turnieju OPEN
13:00 start turnieju juniorskiego GU11, turnieju BADMINTONA oraz zawodników z dolnej części drabinki turnieju OPEN
15:00 start turnieju DAMSKIEGO
około 20:00 finały turnieju OPEN oraz DAMSKIEGO


Mamy nadzieję, że uda Nam się rozegrać turniej według harmonogramu, ale wszystko zależy od punktualności i determinacji zawodników. Dlatego też prosimy o przybywanie na czas :-)


!!!WYNIKI LOSOWANIA TURNIEJÓW SQUASHA!!!

 UWAGA NA ZMIANY W DRABINKACH!!!

Rezygnacje:
1. Paweł Michalczuk
2. Paweł Wierzbicki

Rezerwowi na miejsce rezygnujących:
1. Daniel Bachan

 

TURNIEJ BADMINTONA START 13:00

1. Marcin Łoziński
2. Adam Machnicki
3. Marek Wróblewski
4. Bartek Pelc
5. Wojtek Kaźmierowski
6. 


TURNIEJE SQUASHA                                                       
 

BU11 START 9:00

1. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa 7
2. Szymon Winiarek 24185 Warszawa 16
3. Mikołaj Abramczuk 24183 Warszawa 20
4. Mikołaj Marciniak 25065 Warszawa 26
5. Krzysztof Kuc 25418 Warszawa 40
6. Antoni Binasik 25126 Warszawa 42
7. Karol Kwiatkowski 25125 Warszawa 44
8. Maciej Kopeć 25124 Warszawa 46


GU11 START 13:00

1. Maria Wiąckiewcz 24188 Warszawa 6
2. Nina Kaźmierowska 25153 Warszawa 14
3. Pola Kaźmierowska 25154 Warszawa 16
4. Michalina Zych 25739 Warszawa 21
5. Natasza Bugajny 25738 Warszawa 24



BU13 START 11:30

1. Aleksander Wierzba 22335 Warszawa 2
2. Piotr Nowak 23507 Ząbki 7
3. Aleksander Kanton 22337 Warszawa 8
4. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa 12
5. Aleksander Fordoński 21985 Warszawa 15
6. Jakub Ostrowski 24184 Warszawa 20
7. Jakub Puzio 21072 Warszawa 21
8. Maksymilian Sankiewicz 24181 Otrębusy 29
9. Maciej Korulczyk 24280 Warszawa 44
10. Mikołaj Marciniak 25065 Warszawa 59


BU15 START 9:00

1. Andrzej Wierzba 22338 Warszawa 1
2. Marcin Hrycaj 22339 Warszawa 9
3. Jakub Fordoński 21216 Warszawa 13
4. Robert Janasiewicz 23448 Warszawa 20
5. Jakub Ostrowski 24184 Warszawa 30
6. Aleksander Wierzba 22335 Warszawa 42
7. Jakub Puzio 21072 Warszawa 46
8. Maciej Korulczyk 24280 Warszawa 135

 


U17 START 10:00

Marcin Hrycaj 22339 Warszawa 17
Filip Stanisławski 22422 Warszawa 21
Gaweł Kot 23458 Warszawa 22
Andrzej Wierzba 22338 Warszawa 41
Jakub Fordoński 21216 Warszawa 58


U19 START 9:00

1. Rafał Barański 22423 Warszawa 5
2. Filip Stanisławski 22422 Warszawa 16
3. Gaweł Kot 23458 Warszawa 18
4. Jan Rodak 12455 Warszawa 22

 


DAMSKI START 15:00


Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Paulina Krzywicka 5923 Warszawa 2
2. Dominika Witkowska 750 Warszawa 3
3. Anna Jurkun 1469 Warszawa 9
4. Olga Kralewska 22496 Gdynia 32
5. Małgorzata Cerlich 18572 Warszawa 46
6. Agnieszka Honkisz 13849 Warszawa 67
7. Karolina Kamińska 2272 Warszawa 70
8. Aleksandra Miler 21419 Ćmiłów 81
9. Karolina Zych 22749 Kąty Węgierskie 100
10. Martyna Nowisz 9435 Warszawa 312
11. Zuzanna Matczak 23506 Warszawa 426



OPEN
 START 11:00

Imię,nazwisko/licencja/miejscowość/ranking

1. Marcin Karwowski 810 Warszawa 2
2. Wojciech Nowisz 483 Warszawa 4
3. Nadav Tannen 21709 Szczecin 17
4. Marek Jankowski 5691 Warszawa 34
5. Marcin Ratigowski 11227 Warszawa 37
6. Krzysztof Pieńkowski 2579 Warszawa 40
7. Łukasz Popko 16211 Białystok 66
8. Robert Gogłuska 14072 Warszawa 72
9. Jan Gajl 8992 Warszawa 81
10. Krzysztof Michałowski 23312 Lublin 106
11. Sławomir Jurek 5573 Warszawa 112
12. Tomasz Banasiak 17 Warszawa 147
13. Piotr Gorzelak 141 Łódź 151
14. Tomasz Fajfer 21120 Warszawa 160
15. Dominika Witkowska 750 Warszawa 165
16. Maciej Słowiński 21134 Warszawa 191
17. Daniel Simoniuk 12277 Białystok 195
18. Michał Stanosz 9205 Warszawa 199
19. Maciej Kowalik 23355 Warszawa 242
20. Kacper Wiśniewski 5774 Warszawa 246
21. Sebastian Antosiak 780 Warszawa 248
22. Tomasz Piskórz 9228 Lublin 272
23. Cezary Kramp 21736 Warszawa 310
24. Jan Szumowski 22407 Warszawa 337
25. Olaf Gawryluk 12225 Białystok 357
26. Bolesław Gidziński 23058 Warszawa 380
27. Łukasz Kondratowicz 22772 Warszawa 385
28. Aleksander Wojtecki 21606 Warszawa 388
29. Paweł Kęsicki 21117 Warszawa 389
30. Paweł Michalczuk 24238 Białystok 393
31. Marcin Szymczak 22833 Siedlce 432
32. Mariusz Pietrzyk 19038 Warszawa 502
33. Karol Chodnicki 24625 Warszawa 538
34. Marek Kozłowski 5969 Warszawa 547
35. Adam Wardecki 2680 Warszawa 596
36. Marcin Zieliński 22477 Warszawa 641
37. Anna Jurkun 1469 Warszawa 688
38. Jacek Górniewski 9234 Lublin 712
39. Jacek Samociuk 24233 Warszawa 903
40. Piotr Pietrzak 22750 Lublin 930
41. Paweł Wierzbicki 2770 Warszawa 1015
42. Piotr Dzierżewicz 98 Warszawa 1094
43. Sławomir Nowisz 490 Warszawa 1145
44. Paulina Krzywicka 5923 Warszawa 1205
45. Jacek Nitka 21978 Warszawa 1329
46. Zbigniew Glazer 1587 Warszawa 1446
47. Tomasz Kawecki 5975 Warszawa 1961
48. Paweł Płoszaj 25780 Żagań  
49. Michał Kołodziński 15934 Lublin 143
50. Robert Łuniewski 425 Warszawa 238