Aktualności

Zapisz się do newlettera

2015 PWC European Squash Tournament

19.06.2015

W ostatni weekend 20-21 czerwca 2015 r. gościliśmy pracowników firmy PricewaterhouseCoopers, którzy po raz kolejny rozegrali u nas swój międzynarodowy, drużynowy turniej squasha, pod nazwą: 2015 PWC European Squash Tournament.

Zmierzyli się w nim zawodnicy z 8 krajów: Polski, Węgier, Niemiec, Czech, Rosji, Austrii, Słowacji, Luksemburga, tworząc 11 drużyn mieszanych.

Rozgrywki trwały 2 dni i obfitowały w wiele zaciętych pojedynków. W swojej drodze ku końcowym meczom zawodnicy wylali wiele potu i dostarczyli niemało emocji!
W pierwszym półfinale Polska rozgromiła Luksemburg 5:1. W drugim natomiast drużyna czeska dzielnie walczyła z drużyną Niemiec Alumni, ulegając jej jednak 11:15 w setach. Tym samym zwycięzcy tego pojedynku spotkali się w finale z  gospodarzami. Ponieważ wynik w setach był remisowy, o zwycięstwie polskiej drużyny zadecydowały małe punkty - 175:142. Tym samym Polska została zwycięzcą 2015 PWC European Squash Tournament!
Na uwagę zasługuje także walka o 3. miejsce pomiędzy Luksemburgiem i Czechami, która zakończyła się wynikiem 10:9 w setach dla drużyny czeskiej.