Aktualności

Zapisz się do newlettera

7. edycja szkoły squasha i badmintona grupy o2

15.05.2012

 W minioną sobotę odbyła się kolejna, 7. edycja 'Szkoły squasha i badmintona Grupy o2'. W zabawie wzięło udział ponad 60 osób. Na wszystkich kortach uczestnicy tradycjnie rozpoczęli od poprawiania swoich umiejętności pod okiem Ani, Tomasa, Marcina i Kuby. Trenerzy podzielili zawodników na grupy tak, aby mogli efektywnie podniesić swoje umiejętności.

Trafne uwagi trenerów zaprocentowały zaciętymi pojedynakmi podczas turniejów. W męskim turnieju squasha zwyciężył Artur, który w trzech poprzednich edycjach był drugi, a tym razem wreszcie udało mu się zająć najwyższe miejsce na podium. Drugi był Kuba, natomiast trzecie miejsce przypadło koledze Jamskiemu. Damskie zmagania zakończyły się zwycięstwem Marysi, druga była Magdalena, a trzecia Ola. W badmintonie triumfowali Paweł, Radek i Kasia. Wszyscy zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami zapewnionymi przez Grupę o2. Dodatkową specjalną atrakcją w szczególności dla płci pięknej były zajęcia z ZUMBY zorganizowane na sali fitness. Była to atrakcja nie tylko dla uczestników zajęć ale także dla gapiów którzy licznie zbierali się przy szybach chłonąc energię jaka się wydobywała z bansujących ciał. 

A na koniec coś na co wszyscy czekali, atrakcja wakacyjnej edycji Szkoły squasha i badmintona Grupy o2, czyli soczysta szyna z rusztu i miła imprezka na świeżym powietrzu przed Klubem. Zabawa trwała, a wszystkim humory dopisywały :-)