Aktualności

Zapisz się do newlettera

Baraże PLS 11.05.2013

10.05.2013

Już jutro, w sobotę 11.05.2013 odbędą się baraże Polskiej Ligi Squasha, które są ostatnią szansą na awans drużyn do Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski. 


W barażach wystąpi 13 drużyn z całej Polski, które będą walczyć o ostatnine 4 miejsca w Finale DMP. W sobotę do walki stanie również nasza drużyna SIMPLE KAHUNA TEAM II, która mamy nadzieję dołączy do pozostałych naszych drużyn tj. SIMPLE KAHUNA TEAM I, SIMPLE KAHUNA TEAM (damska) oraz SIMPLE KAHUNA TEAM (juniorska), które już we wcześniejszych fazach PLS zapewniły sobie uczestnictwo w Finałach.


Start rozgrywek o godz. 11:00, koniec przewidywany na 21:00!


Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wsparcia naszej drużyny w składzie:
1. Tomas Hanzelka
2. Andrzej Wierzba
3. Przemysław Gnitecki
4. Tomasz Kulik
5. Sławomir Jurek
6. Wojciech Skublewski
7. Łukasz Olczak
8. Sławomir Nowisz
9. Robert Łuniewski


Emocji na pewno nie zabraknie :-)