Aktualności

Zapisz się do newlettera

dsc-2491-1-news-image-normal.jpg

Cykliczny turniej EY 14.09.2014

19.09.2014

W ubiegłą niedzielę w naszym Klubie odbyła się zamknięta impreza EY. W tym roku pracownicy firmy rywalizowali w czterech kategoriach: Squash Męski, Squash Damski oraz Badminton Męski i Badminton Damski.

W kategorii Badminton Damski w wyniku zaciętych bojów 4. miejsce przypadło Katarzynie Wrotek, 3. - Klaudii Grzeczyńskiej, na 2. pozycji uplasowała się Beata Wąsowska, a najwyższe miejsce na podium oraz największy puchar wywalczyła Anna Supera.

Równie zacięta walka rozgrywała się w kategorii Badminton Męski. Większość zawodników zgłosiła się do rywalizacji w obydwu dyscyplinach i zmuszona była dzielić swój czas pomiędzy rozgrywki na kortach badmintonowych, a squashowych. Pomimo szaleńczego tempa udało się ukończyć zawody bez „strat w ludziach” i tak: 4. miejsce przypadło Adamowi Kowalikowi, 3. zajął Agarwal Himanshu, na 2. miejscu uplasował się Soeren Godniak, zwyciężył natomiast Paweł Dąbrowski.

W damskich rozgrywkach squashowych wszystkie startujące Panie dzielnie walczyły o zajęcie jak najlepszej pozycji i miejsce na pudle. Na 4. miejscu znalazła się Marta Denys. 3. miejsce zajęła Agnieszka Mierska, pozycję wyżej znalazła się Klaudia Grzeczyńska, natomiast zwycięstwo wywalczyła sobie Anna Supera.

Najsilniej, pod względem ilości zawodników, obstawiony był męski turniej squashowy. Po zaciętej rywalizacji  4. miejsce wywalczył Bartłomiej Bobrzański. Na 3. miejscu uplasował się Wojciech Paczka, a tuż przed nim Piotr Szczotka. Zwycięstwo, podobnie jak w zeszłym roku, przypadło Adamowi Kowalikowi.  Na duże uznanie zasługuje obecność Pań w tym turnieju: Klaudii Grzeczyńskiej i Anny Supery, które zawzięcie rywalizowały z męskimi przeciwnikami i w sumie wystartowały aż w trzech kategoriach!

Przepiękna pogoda, która towarzyszyła nam w ten wrześniowy dzień umożliwiała, pomiędzy nieraz bardzo zaciętymi pojedynkami, zaczerpnięcie świeżego powietrza w klubowym ogrodzie.

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspólną zabawę i gratulujemy zwycięzcom!