Aktualności

Zapisz się do newlettera

JESIEŃ W KAHUNIE

09.11.2010

Dnia 30.10.2010 w naszym klubie odbył się turniej z cyklu „4 pory roku" - „Jesień w Kahunie". Mimo zbliżających się Świąt Wszystkich Zmarłych oraz idealnej pogody, liczba uczestników zdecydowanie dopisała.

Czarnym koniem turnieju okazał się Mateusz Mądry (PFS#162), który bezapelacyjnie wyeliminował faworyta z rozstawienia Piotrka Bareńskiego (PFS #19). Podczas trwania całego turnieju, Mateusz nie stracił żadnego seta. Wszystkie 5 meczy wygral 3:0 pokonując kolejno: Bartka Kalińskiego, Piotrka Bareńskiego, Michała Wróbla, Janka Gajla oraz Krzyśka Pieńkowskiego. Ten ostatni był bliski urwania mu ostatniego seta (11-7, 12-10, 18-16), ale finalnie Mateusz okazał się bezkonkurencyjny.

Dobrą postawą wykazał się młody Janek Gajl, który fantastycznie poradził sobie z przeciwnikami. Na 5 meczy przegrał tylko jeden ( z wspomnianym już wcześniej Mateuszem). Ostatecznie zajął 3 miejsce pokonując 3:2 Wojtka Skublewskiego.

Niespodzianką turnieju okazał się Marcin Wiśniewski (PFS #23), który przegrał z Denisem Łopatinem (PFS #259) 1:3 oraz Piorkiem Bareńskim 2:3. Zdecydowanie, nie był to dzień Marcina...