Aktualności

Zapisz się do newlettera

Kahuna Cup 300+ LATO vol. 1 - relacja, zdjęcia i wyniki!

29.07.2018

W sobotę odbył się pierwszy letni turniej z cyklu KAHUNA CUP 300+ LATO! Niestety wakacyjna pora nie sprzyjała frekwencji. Ale nie ma tego złego… J Gościliśmy zawodników m.in. z Olsztyna, Białegostoku i Rybnika.

Turniej rozpoczęliśmy od dwóch meczy eliminacyjnych. Pechowo skończyły się one dla debiutującego w turnieju Bartka Rogalskiego i mało trenującego Janka Rodaka. Panowie rozstrzygnęli między sobą pojedynek o ostatnie miejsca. Janek wygrał doświadczeniem.

Jedynka tego turnieju – Damian Mandrysz w pierwszej rundzie poradził sobie doskonale. Mimo, że trafił na Kahunowego Ligowicza Martina Hyamsa to nie dał mu szans na wygraną. Natomiast na jego drodze szybko stanął Tomek Fajfer, który z Damianem wygrał pojedynek 3:1.
Świetnie w pierwszej i drugiej rundzie radził sobie również Piotr Gorzelak, wykluczając rozstawionego z numerem 4 Mateusza Skoniecznego.
Rafał Milczarski przeszedł eliminacje, a później kolejne dwie rundy wykluczając turniejową „trójkę” Tomka Opęchowskiego.

Zdecydowanie najbardziej ciekawy mecz w rundzie pierwszej, a może nawet w całym turnieju to pojedynek Roba Sznajdera oraz Janusza Plenclera. Panowie jako stali bywalcy Kahuny znali korty jak własną kieszeń. Obydwaj pokazali się z jak najlepszej strony, natomiast zwycięsko wyszedł z tej rozgrywki Janusz, pokonując Roba 3:2 po 40 minutach zaciętej walki.

Warto wspomnieć o Wojtku Skublewskim należącym do PURETECH KAHUNA TEAM, który w całym turnieju nie stracił ani jednego seta, a w finale bez większych utrudnień pokonał Tomka Fajfera 3:0!

W walce o trzecie miejsce Piotrek Gorzelak ponownie pokonał Rafała Milczarskiego podobnie jak na turnieju KAHUNA CUP 300+ w maju.

Bardzo dziękujemy sponsorom tego turnieju. Firma COMO Design ufundowała wygranemu niebanalny skuter – VESPĘ na cały weekend z pełnym bakiem!
A drugi sponsor – DUO LIFE zadbał o suplementację zawodników na podium.

Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się 25. sierpnia!