Aktualności

Zapisz się do newlettera

Kahuna Cup 300+ vol. 1 - relacja, zdjęcia i wyniki!

25.09.2017

W sobotę (23.09.2017) po południu 24 graczy spotkało się na pierwszym w sezonie turnieju Kahuna Cup 300+! A będzie tych turniejów aż 9!

Punktualnie o 15:00 mecze rozpoczęli nierozstawieni zawodnicy. Już w forrundzie odbył się zacięty pojedynek między baaardzo doświadczonym squashowo Piotrkiem Gorzelakiem (licencja PFS nr 141!!!), a Rafałem Zającem. Tym razem to nie doświadczenie wygrało i Rafała tak to uskrzydliło, że dotarł aż do półfinału.

Druga runda to już pojedynki rozstawionych zawodników z pretendentami. Nie zabrakło niespodzianek, bo już w swoich pierwszych meczach odpadło aż 5 rozstawionych z 8!!! Prawdziwy pogrom! Ale turnieje kategorii C mają to do siebie, że poziom jest bardzo wyrównany. I tak Krzysiek Dymel pokonał turniejową jedynkę Damiana Mandrysza, Maciek Falkowski turniejową dwójkę - Andrzeja Słowikowskiego, a Sławek Nowisz wygrał z trzecim rozstawionym Kamilem Wójtowiczem. Warto zwrócić uwagę na to, że są to zawodnicy grający w naszych klubowych ligach!

Najbardziej emocjonującym ćwierćfinałem był pojedynek uczeń kontra mistrz. Czyli Paweł Kocieł kontra Robert Łuniewski! Oj, działo się na korcie! Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł szybko robiący postępy Paweł. Myślę, że Robert jest z niego dumny, co widać na zdjęciu jak gratuluje mu pierwszego w karierze podium!

W finale spotkali się Krzysiek Dymel i Sławek Nowisz. 4-setowy, zacięty pojedynek był najdłuższym w turnieju i jak przystało na finał stał na najwyższym poziomie. Panowie pokazali na co ich było stać, choć Sławek narzekał na skręconą kostkę. Jakby wygrał to pewnie by tak nie narzekał ;-) żarcik!

Po zakończonych rozgrywkach przyszedł czas na losowanie nagrody specjalnej ufundowanej przez Jafi Sport. 500zł do wydania na ofertę turystyczną Jafi Sport zgarnął Stach Leszczyński!  Do naszego turniejowego fotografa los się uśmiechnął i będzie mógł poszaleć na nartach pewnie gdzieś we Włoszech.