Aktualności

Zapisz się do newlettera

Kahuna Cup 300+ vol. 2 - 13.10.2018 już za nami!

17.10.2018

W minioną sobotę rozegraliśmy drugi turniej Kahuna Cup 300+ kat. C w tym sezonie, który sponsorowany był przez COMO Design oraz erakiety.com!

Ze względu na liczbę osób biorących udział w turnieju, kilku zawodników odpoczywało w rundzie pierwszej.

Chciałoby się napisać, że w rundzie drugiej nie było niespodzianek, ale trzeba zwrócić uwagę na mecz Sławka Nowisza z Robem Sznajderem.
Ewidentnie nie był to dzień Sławka i Rob z niewielkim trudem odegrał się za poprzedni turniej, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w ćwierćfinale. A Sławek musi popracować nad strefą mentalną, bo po wygraniu ostatniego turnieju nie podołał roli faworyta :-P

Kolejnym ciekawym pojedynkiem drugiej rundy była wygrana Pawła Szymańskiego, który pogonił Enrique (rozstawiony z nr 4) 2-0.

W ćwierćfinałach Paweł i Rob kontynuowali swoją passę. A dołączył do nich jeszcze Oskar Wolski. Cała trójka może zaliczyć turniej do udanych, bo widać po wynikach, że w końcu przełamali pewną barierę ;-) Rozstawiony z 1 Tomek Fajfer uzupełnił pary półfinałowe.

Ostatecznie Tomek Fajfer w końcu przegonił wszystkich i wygrał cały turniej bez straty seta. Oskar Wolski zajął drugie miejsce osiągając najlepszy wynik w turniejach w Kahunie. Paweł Szymański uzupełnił podium. A czwarty był Rob Sznajder, którego ten turniej kosztował mnóstwo sił.

 

Turniej zakończyło wręczenie talonu na weekend na skuterze COMO Design Tomkowi Fajferowi. Ponadto losowaliśmy zestaw Compressporta od erakiety.com! Szczęśliwcem okazał się: 

 

Następne turnieje to:

Mizuno Kahuna Tour vol. 1 kat. B+ - 27.10.2018

Kahuna Cup 300+ vol. 3 kat. C - 17.11.2018

 

WYNIKI i DRABINKI

STATYSTYKI