Aktualności

Zapisz się do newlettera

Kahuna Cup 300+ vol.5 - 10.02.2018 już za nami!!!

13.02.2018

10 grudnia rozegraliśmy piąty turniej kategorii C w tym sezonie. Lista zapełniła się bardzo szybko. Mecze rozegrało 32 zawodników. Z pewnością wszyscy bardzo szybko chcieli zrzucić kalorie po tłustym czwartku! :)

O 15.00 zaczęły się pierwsze mecze. Już w pierwszej rundzie z bardzo dobrej strony pokazali się bracia Fordońscy - Jakub i Aleksander, którzy w świetnym stylu pokonali swoich przeciwników. Mateusz Skonieczny, który bierze udział we wszystkich naszych turniejach kategorii C, trafił na świetnie grającego Gawła Kota i tym samym spadł na niższą pozycję.

W drugiej rundzie mieliśmy kilka niespodzianek, m.in.wspomniany już wyżej Aleksander Fordoński - młodszy z braci - pokonał Sławka Nowisza. W ćwierćfinale Olek zagrał ze swoim bratem, którego nie udało mu się pokonać i tym samym po przegranym meczu z Markiem Grzelakowskim zapewnił sobie 6 miejsce w całym turnieju.
Przeciwko sobie zagrali również Paweł Kocieł i Andrzej Kortas, którzy mieli okazję grywać ze sobą w Ekstraklasie. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Paweł, który ostatnio prezentuje lepszą formę na turniejach.

Równych sobie nie miał Michał Działowski, który bez większych problemów dotarł do półfinału, gdzie na drodze stanął mu Krzysiek Dymel. Michał ostatecznie zajął 4 miejsce po zaciętym meczu z Gawłem Kotem. Jakub Fordoński w finałowym meczu bez problemu pokonał wynikiem 3:0 Krzysia Dymela.

Po finałach zwycięzcy zostali udekorowani, a następnie odbyło się wyczekane przez wszystkich zawodników losowanie nagrody, w postaci rakiety OLIVER POWER BOOST 8.0. , którą ufundowała firma: erakiety.com . Rakietę wygrał Przemek Kobylarz.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym turnieju, który odbędzie się już w marcu!

 

WYNIKI na Bo5