Zapisz się do newlettera

Kahuna Cup C 300+ vol.1 już za nami!

26.09.2018

W minioną sobotę rozegraliśmy pierwszy z serii Turniejów Kahuna Cup kat.C 300+!

Już w pierwszej rundzie odbył się najdłuższy pojedynek  turnieju pomiędzy Januszem Plenclerem i Oskarem Wolskim, z którego zwycięsko wyszedł Janusz. W pozostałych meczach niespodzianek nie było. Wygrywali najlepsi.
W rundzie drugiej bardzo zacięty mecz odbył się pomiędzy Robem Sznajderem i Sławkiem Nowiszem. Wynikiem 3:2 zwyciężył Sławek i dzięki temu walczył dalej o finał. Sławek odegrał się za ostatni turniej, w którym przegrał z Robem.

Łukasz Ratka również zasługuje na uwagę... Rundę pierwszą i ćwierćfinał przeszedł bardzo sprawnie. Meczu półfinałowy ze Sławkiem Nowiszem zaczał od wygranej w pierwszym secie 11-6! W kolejnym secie Sławek z bardzo dużą przewagą (11-2) pokonał Łukasza. Po ciężkim trzecim secie udało się Łukaszowi wygrać, ale dwóch ostatnich dominował Sławek.  Mecz o trzecie miejsce Łukasz rozegrał z Robertem Strulakiem, który wygrał pojedynek i zapewnił sobie miejsce na podium.

Od samego początku nie miał sobie równych Tomek Fajfer i bez problemów zapewnił sobie miejsce w finale. Mecz o pierwsze miejsce pomiędzy Sławkiem, a Tomkiem był ciężki dla obydwu zawodników. Jednak wynikiem 3:2 Sławkowi udało się wygrać sobotni turniej.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne turnieje kat.C 300+! Następny już 13 października!