Aktualności

Zapisz się do newlettera

LATO W KAHUNIE bis

18.08.2011

 W sobotę 13 sierpnia 2011 roku w warszawskim klubie Kahuna został rozegrany kolejny letni turniej pod patronatem PFS - Lato w Kahunie bis. W rozgrywkach ostatecznie wzięło udział 21 uczestników. Głównym faworytem był aktualny rezydent klubu Kahuna, Dan West. Nie zawiódł fanów i podczas całego turnieju oddawał przeciwnikom tylko pojedyncze punkty. W ten sposób, bez dużego wysiłku wygrał kolejny turniej. Wyniki wielu meczów rozstrzygał dopiero piąty set, co świadczy o wyrównanym poziomie pozostałych graczy. Największym pechowcem turnieju okazał się Piotr Makowski, który po wygranym secie wykonał podskok radości i niefortunnie lądując skręcił sobie kostkę. Niestety musiał zrezygnować z dalszej gry.

Turniej przebiegł bardzo sprawnie, finał został rozegrany już o godzinie 17. Na zakończenie, po rozdaniu nagród, zawodnicy zebrali się przy tradycyjnym grillu.


Serdecznie zapraszamy 17-18 września na turniej kategorii A, który rozpocznie kolejny sezon rozgrywek najlepszych polskich zawodników.Kolejność końcowa:

1. West Daniel

2. Jaworski Jakub

3. Mądry Mateusz

4. Grzybowski Michał
5. Pieńkowski Krzysztof
6. Glina Jarosław

7. Ratigowski Marcin

8. Kobus Waldemar

9. Bareński Piotr

10. Skublewski  Wojciech

11. Antosiak Sebastian

12. Kozłowski Marek

13. Gogłuska Robert

14. Popko Łukasz

15. Mastykarz Marcin

16. Makowski Piotr

17. Jurek Sławomir

18. Świerzyński Łukasz

19. Szczepaniak Robert

20. Glina Patryk

21. Sosnowski Michał