Aktualności

Zapisz się do newlettera

Nasi wychowankowie na Indywidualnych Mistrzostwach Polski

24.05.2012

17. maja w klubie MySquash w Poznaniu odbyła się najważniejsza dla wszystkich squash'ystów impreza - Indywidualne Mistrzostwa Polski. Nasi wychowankowie dzielnie bronili honoru Klubu, zdobywając wysokie pozycje w turnieju. Zaczynając od najmłodszych naszych wychowanków, na wyróżnienie zasługuje Olek Wierzba, który zajął 1. miejsce w kategorii U11. Brawo! Jego starszy brat - Andrzej w swojej kategorii U13 był drugi. W kategorii U19 wice-mistrzostwo zdobyła Paulina Krzywicka. W turnieju damskim natomiast, serdecznie gratulujemy nieocenionej Ani Jurkun, która po raz wtóry zajęła 2. miejsce oraz Paulinie Krzywickiej, która znalazła się tuż za podium. No i wreszcie kategoria open i powtórne wice-mistrzostwo Wojtka Nowisza.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku!!!