Aktualności

Zapisz się do newlettera

PJO2012

24.10.2012

W imieniu Europejskiej Federacji Squasha, klubu Kahuna oraz Polskiej Federacji Squasha, chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników tego sportu na trzeci w historii polskiego squasha międzynarodowy turniej Polish Junior Open, który odbędzie się w warszawskim klubie Kahuna w dniach 09-11 listopada 2012!

 

W ciągu 3 dni rozgrywek (piątek-niedziela) rywalizować będą juniorzy z różnych krajów. Do tej pory zgłosili się zawodnicy z krajów takich jak: Anglia, Cypr, Pakistan, Ukraina, Słowacja, Czechy oraz oczywiście Polska.

 

Planujemy turniej rozgrywany systemem pucharowym o każde miejsce w 10 kategoriach. Dziewczyny oraz chłopcy podzieleni będą w kategoriach wiekowych U11, U13, U15, U17 oraz U19 (U oznacza poniżej). W turnieju udział mogą wziąć wszyscy juniorzy (każdej narodowości), którzy do dnia 11.11.2012 roku nie ukończyli 19. roku życia.

 

Dzięki sponsorom turnieju - klubowi Kahuna oraz marce Karakal - najlepszym zawodnikom w każdej kategorii zostaną przyznane ciekawe nagrody rzeczowe, a finaliści kategorii U19 otrzymają nagrody finansowe. Poza tym juniorzy będą mogli zdobyć punkty do rankingu międzynarodowego.

 

Ponadto informujemy, że Karakal oraz Polska Federacja Squasha postanowili refundować opłatę startową naszych zawodników! PFS dopłaca 80 PLN do kwoty wpisowego każdemu zawodnikowi z pierwszej 10 rankingu PFS w każdej kategorii wiekowej. Kahuna i Karakal dopłacają 50 PLN do każdego juniora z Polski. Dzięki temu najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii rankingu PFS do 10 miejsca włącznie odliczą 130 PLN od wybranego pakietu, a pozostali zawodnicy z rankingu PFS odliczą od wybranego pakietu kwotę 50 PLN.

 

Do końca tygodnia dokonujemy weryfikacji wszystkich zgłoszeń, więc jeśli ktoś z Was jeszcze go nie wysłał, to ma ostatnią szansę! Kolejny taki turniej dopiero za rok! Nie zwlekaj, zgłoś się na Polish Junior Open!

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.kahuna.com.pl/Polish-Junior-Open

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: t.hrazsky@kahuna.com.pl

 

Wszelkich informacji udziela: s.nowisz@kahuna.com.pl