Zapisz się do newlettera

Relacja i wyniki z Kahuna Squash Cup kat. C 300+ vol. 4!

21.03.2017

Turniej Kahuna Squash Cup kat. C 300+ vol.4 już za nami!

W sobotę 18.03.2017 został rozegrany już czwarty turniej z serii turniejów kategorii C w naszym klubie! Po raz kolejny chętnych do gry było dużo więcej niż miejsc.

Turniej wystartował o godzinie 15.00. Wśród uczestników były również dwie zawodniczki – Małgosia Rzeszutko oraz Karolina Marcinkowska. Rozstawiony z numerem jeden Jarek Zielak nie miał łatwej drogi. Już w pierwszej rundzie opór stawił mu zawodnik bez rankingu Sebastian Kosakowski, a w drugiej Jacek Chiziak już go pokonał! Bardzo zacięty i ciekawy ćwierćfinał stoczyli Mateusz Olczak i Marcin Mosur – był to najdłuższy mecz do 2 wygranych setów w turnieju (ponad 32 minuty). Małgosia pokonywała swoich przeciwników bez straty żadnego seta! Dopiero po zaciętej walce w półfinale z Bartkiem Zawadzkim, oddała dwa sety, ale mimo wszystko udało jej się pokonać Bartka. Marcin Mosur, który poradził sobie doskonale w finale i pokonał Małgosię 3:1, zdecydowanie zapracował w turnieju na zwycięstwo! Zapewnił sobie pierwsze miejsce na podium spędzając na korcie najwięcej czasu ze wszystkich uczestników – 106 minut. Na drugim miejscu stanęła Małgosia Rzeszutko, a tuż za nią Jacek Chiziak.

Po zakończeniu turnieju przeszliśmy do rozlosowania rakiety EYE X.LITE 120 Control z autografem Borja Golana. Szczęśliwcem został Maciej Wójcik!

Przed nami kolejny turniej kat.C 300+ już 22.04.2017!