Zapisz się do newlettera

Relacja i wyniki z Kahuna Squash Cup kat. C 300+ vol. 5!

24.04.2017

Turniej Kahuna Squash Cup kat.C 300+ vol.5 już za nami!

W sobotę 22.04.2017 został rozegrany już piąty z serii  turniejów kategorii C w naszym klubie! Jak zawsze do gry było dużo więcej chętnych niż miejsc!

Turniej wystartował o godzinie 15.00! Wśród uczestników była jedna zawodniczka – Olga Krzemińska. Do ciekawych i bardzo emocjonujących meczy rundy pierwszej, należał pojedynek Krzysztofa Dymela i Jakuba Majchera, gdzie trzy sety trwały prawie 47 minut!!! Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Jakub. Warto zwrócić uwagę, że Krzysiek już trzy razy stał u nas na podium w turniejach kategorii C. Jak widać poziom jest bardzo wyrównany J

Rozstawiony z numerem jeden Adam Obara nie miał łatwej drogi. W ćwierćfinale wygrał na przewagi w decydującym secie z Sebastianem Kosakowskim. A w półfinale po najdłuższym, bo trwającym prawie 50 minut meczu nie dał rady wygrać z Mateuszem Olczakiem. I ostatecznie w meczu o trzecie miejsce z Pawłem Jasińskim przegrał 0:3 i wylądował na 4 miejscu. Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Olczak, który mimo zaciętych pojedynków dotarł do finału, aczkolwiek nie udało mu się pokonać w finale świetnie grającego Marcina Lohmanna, który w całym turnieju nie stracił ani jednego seta! Nie dał żadnych szans swoim rywalom i zajął I miejsce na podium!

Po zakończeniu turnieju przeszliśmy do rozlosowania rakiety Black Knight Ion Cannon o wartości katalogowej 499 PLN! Szczęśliwcem okazał się Marcin Łabuś!

Przed nami kolejny turniej kat.C 300+ już 27.05.2017!