Aktualności

Zapisz się do newlettera

dsc-926124-1-news-image-normal.jpg

SIMPLE KAHUNA TEAM NA DMP 2014

17.07.2014

Nasza drużyna SIMPLE KAHUNA TEAM wróciła z Finałów Polskiej Ligi Squasha, czyli Drużynowych Mistrzostw Polski w fantastycznych humorach! Panowie w składzie: Gregory Gaultier, Wojtek Nowisz, Łukasz Stachowski, Kamil Dominiak oraz rezerwowi Denis Łopatin, Marcin Liberski, Sławek Jurek i Robert Łuniewski przywieźli złoto, dzięki czemu przechodni puchar ponownie wróci do naszego klubu!!! Panie w składzie: Line Hansen, Anna Jurkun, Paulina Krzywicka oraz Agata Doroszkiewicz zaprezentowały się równie wspaniale przywożąc z imprezy srebrne medale. Nasi juniorzy: Maciek Słowiński, Janek Rodak, Andrzej Wierzba, Marcin Hrycaj, Alek Kanton, Olek Wierzba walczyli bardzo zacięcie, ale nie udało im się powtórzyć sukcesu z zeszłego roku i tym razem zamiast mistrzostwa zdobyli bardzo dobre 4. miejsce!

Dzięki zwycięstwu nasza męska drużyna SIMPLE KAHUNA TEAM będzie reprezentować Polskę na Klubowych Mistrzostwach Europy w Nottingham na początku września. Będą mieli okazję zmierzyć się m.in. ze zwycięzcami najmocniejszych lig na świecie - drużynami z Anglii, Francji i Niemiec.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy im również za zaangażowanie, walkę do ostatniej kropli potu na korcie oraz wzajemne wsparcie! Chcielibyśmy również podziękować naszym kibicom (nie tylko tym z Warszawy, ale również z Poznania, Kielc i innych miast), bez których wsparcia te sukcesy nie byłyby możliwe. Nasz główny sponsor SIMPLE S.A. zapewniając pełne finansowanie dał nam szansę, którą udało nam się wykorzystać - dziękujemy!