Zapisz się do newlettera

Simple Kahuna Team zbliża sie do końca sezonu!

09.06.2015

Nasi zawodnicy zakończyli już sezon indywidualny!

Gregory Gaultier może pochwalić się Wicemistrzostwem British Open i nadal pozostaje w top3 świata (PSA). Wojtek Nowisz na Indywidualnych Mistrzostwach Polski po raz 9. z rzędu był w czołowej czwórce Polaków, kończąc sezon na 2. miejscu w rankingu PFS. Łukasz Stachowski niestety został zaskoczony na IMP przez czarnego konia turnieju Rafała Rykowskiego i zajął odległe miejsce, ale cały czas trzyma się w czołówce rankingu PFS. Kamil Dominiak natomiast mimo zmiany priorytetów na trenerskie i ojcowskie nadal utrzymuje się w czołówce Polski, co udowodnił zajmując na IMP 1. miejsce za top10, czyli 11  ;-)

Pozostali zawodnicy zanotowali awanse w rankingach i przede wszystkim postępy w grze. Miejmy nadzieję, że kolejne sezony będą co najmniej równie dobre.

Naszym Paniom także nie brakowało sukcesów. Anna Jurkun, niestety kontuzjowana, spełnia się w roli trenera - awanse juniorów i niektórych panów w rankingach są również jej zasługą. Paulina Krzywicka, długo liderowała w rankingu PFS, aby zakończyć sezon na 2. miejscu. IMP natomiast na 4, przegrywając "o włos".

A juniorzy? Aleksander Wierzba zdobył Wicemistrzostwo Polski w kategorii OU13. Teraz poprzeczka idzie w górę, ponieważ następne turnieje będzie rozgrywał w starszej kategorii OU15 - miejmy nadzieję, że z co najmniej tak dobrymi wynikami. Andrzej Wierzba, podobnie jak jego młodszy brat, zdobył Wicemistrzostwo Polski tyle, że w kategorii OU17. Ponadto z dużymi sukcesami rozpoczął rywalizację w turniejach seniorskich i już tylko chwila zanim przełamie barierę top100 PFS. Na razie jego ranking to 106. Aleksander Kanton ma za sobą dobry sezon i 5. miejsce na IMP w swojej kategorii do lat 15. Marcin Hrycaj pomimo problemów ze zdrowiem dalej się rozwija i 11. miejsce na IMP na pewno nie jest jego ostatnim słowem.

SIMPLE KAHUNA TEAM jako drużyna ma już za sobą wspaniały "sezon zasadniczy"!

Nasze czołowe drużyny – damska, juniorska i męska zapewniły sobie awans do Finałów Polskiej Ligi Squasha, które są jednocześnie Drużynowymi Mistrzostwami Polski. Będą one rozgrywane w Krakowie w dniach 25-28.06.2015.
Warto podkreślić, że wszystkie 3 drużyny zakończyły rywalizację w regionie mazowieckim na pierwszych miejscach! Liczymy na dalsze sukcesy SIMPLE KAHUNA TEAM!

Ponadto w rozgrywkach startowały jeszcze nasze dwie drużyny męskie. SIMPLE KAHUNA TEAM 2 o włos nie zakwalifikowała się do finałów PLS, a nasza SIMPLE KAHUNA TEAM 3 wygrała drugą dywizję mazowiecką i w kolejnym sezonie będzie rywalizować w czołowej ósemce regionu!!!

Zapraszamy do dalszego śledzenia poczynań SIMPLE KAHUNA TEAM i kibicowania!