Aktualności

Zapisz się do newlettera

TURNIEJ PWC

29.06.2010

Dnia 26.06.2010 roku firma PriceWaterhouseCooper zorganizowała dla swoich pracowników turniej w squasha. Został on podzielony na dwie kategorie: damską oraz męską. W rozgrywkach wzięło udział 25 osób.
Przed rozpoczęciem rozgrywek Wojtek Nowisz, Mistrz Polski 2010, przypomniał zasady gry. Następnie rozpoczęły się poszczególne mecze. W przerwie między meczami, aktualny Mistrz Polski w squasha zmierzył się na korcie podczas meczu pokazowego z Kamilem Dominiakiem, numerem 5 wg rankingu Polskiej Federacji Squasha. Nie obyło się bez niespodzianki, Kamil pokonał Wojtka 3:2 w ostatnim secie. „Słaba forma' Wojtka spowodowana była pewnie przez jego ponad tygodniowe wakacje, podczas których nie trenował. Natomiast w czasie gdy Wojtek odpoczywał, Kamil spędzał kilka godzin dziennie na korcie trenując i dając lekcje.

Poziom gry zawodników był zróżnicowany. W rozgrywkach wzięli udział zarówno zaawansowani gracze jak i początkujący. Pierwsze miejsce na podium zajął Paweł Ruka, który był faworytem tego turnieju. Drugie miejsce zdobył Maciek Stępień, natomiast trzecie miejsce równolegle przypadło Janowi Wacławkowi oraz Tomkowi Kwiatkowskiemu. Jeśli chodzi o turniej damski, na pierwszym miejscu na podium stanęła Agata Oktawiec, tuż za nią była Ania Biernat, a trzecie miejsce wywalczyła Agata Mróz.
Po zmaganiach na kortach, przyszedł czas na wręczenie nagród oraz grill. Odbyła się również loteria „pocieszenia' podczas, której wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrodę pocieszenia. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół, było pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera oraz pogoda, która tego dnia dopisała i była idealna.