Aktualności

Zapisz się do newlettera

Turniejowy przełom roku!

14.01.2020

Pod koniec listopada NBP oraz PZU wyłaniały swoich Mistrzów. Obie firmy po raz kolejny zaufały nam w organizowaniu swoich turniejów. Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca tak się układa.

Następnie w grudniu mieliśmy 3 wydarzenia pod rząd. Najpierw amatorski Kahuna Cup 300+ vol. 4, a później dwa turnieje na wyższym poziomie – Kahuna Tour vol. 3 oraz 4.

W Kahuna Cup 300+ vol. 4 wystartowało 18 zawodników i zawodniczek! Bardzo nas cieszy, że Panie już na stałe dołączyły do tego typu wydarzeń. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju okazał się wracający po przygodach ze zdrowiem Adrian Andrzejczyk. Co ciekawe, Adrian przegrał w całym turnieju jednego seta i to w pierwszej rundzie z Kamilem Olszewskim. Drugie miejsce w turnieju wywalczył gość z Kielc – Adam Obara. Zaś trzeci na podium zameldował się stały bywalec turniejów Darek Cyran.

21.12 w Kahuna Tour vol. 3 wystartowało już 38 zawodników w OPEN i 9 zawodniczek w kategorii Damskiej. W turnieju damskim Dominika Witkowska zdobyła kolejny już puchar za 1 miejsce. Podium uzupełniły Joanna Wilińska na 2 miejscu i Patrycja Sopińska na 3.

Kategoria OPEN była wypełniona gwiazdami. Byli starzy Mistrzowie – Karwowski i Nowisz, młodsi prawie Mistrzowie ;-) – Pełczyński oraz jeszcze młodsi Mistrzowie – Krysiak. Skład uzupełniał Mistrz zagraniczny – Schweertman. I tak złoto zdobył niezawodny Piedro. Srebro Pełczyński, a brąz Nowisz. Półfinał Nowisz-Pełczyński zdecydowanie był meczem turnieju. Ponadto Krysiak zaskoczył wielu starszych i bardziej doświadczonych graczy kończąc turniej na 6 miejscu. Przypomnijmy, że Leon ma 14 lat…

Tuż przed Nowym Rokiem zmieściliśmy jeszcze Kahuna Tour vol. 4. Turniej po świątecznym obżarstwie okazał się absolutnym hitem  Wystartowało aż 60 uczestników i uczestniczek.

Kategorię damską ponownie zdominowała Dominika Witkowska. Srebro zgarnęła Emilka Kaniewska, a brąz Joanna Wilińska. W OPEN zaś wydawało się, że kandydat do złota jest jeden – Adam Pełczyński. Rzeczywiście wygrał, ale okazało się, że nie tak łatwo. Najpierw w jego pierwszym meczu postraszył go Tomek Krzyżaniak, następnie Krzysiek Pieńkowski. A na koniec, ku zaskoczeniu nie jednego gracza Natalia Ryfa! Natalka utarła nosa wielu Panom na tym turnieju. Wygrała m.in. z Hrycajem, Szymczkiem i Gniteckim… a z Pełczyńskim przegrała 2:3! Srebrny medalista Darek Filipowski też miał przygody już na początku turnieju! Bronił piłek meczowych już w pierwszym swoim meczu z Marcinem Ratigowskim. Ostatecznie jednak dał radę dotrzeć do finału.

Styczeń przyniósł jeszcze jeden turniej Kahuna Cup 300+. Tym razem była to już 5 edycja z tej serii. O puchary i punkty do rankingu walczyło 20 zawodników. Najlepszy okazał się Piotrek Gorzelak, który odprawił z kwitkiem wszystkich wyżej rozstawionych. Doświadczenie kortowe zapewniło mu złoto. Drugi na podium był Mateusz Olech, a trzeci Oskar Wala.

Jeszcze emocje nie opadły po tak licznych wydarzeniach a w kalendarzu już widać następne. Zapraszamy 1.02.2020 na Kahuna Tour vol. 5. Będzie to kolejna okazja do walki z najlepszymi z najlepszych. A 29.02.2020 Kahuna Cup 300+ vol. 6, czyli kolej a szansa dla amatorów ganiania za małą czarną piłeczką ;-) ZAPRASZAMY!