SQUASH
Squash
badminton-2.jpg
Badminton
fit-2.jpg
Trening personalny
tenis-stolowy-2.jpg
Tenis stołowy
36minut-3.jpg
36minut

Badminton

Badminton jest najszybszym sportem rakietowym na świecie. Jego fenomen polega na tym, że jest to sport dla każdego. Można eksplorować granice możliwości ludzkiego ciała i refleksu ustawiając potencjometr na 11 albo odbijać towarzysko/rekreacyjnie w gronie rodzinnym, czy z przyjaciółmi. Nieoceniony jako źródło dobrej zabawy jest także debel, który umożliwia takie konfigurowanie par, by gra była wyrównana.

A jak badminton, to tylko w Kahunie! Zapraszamy na najlepsze korty w Polsce. Dysponujemy trzema znakomitymi kortami firmy Victor, położonymi na podwójnie legarowanej, wentylowanej, profesjonalnej podłodze sportowej. Komfort stawów i optymalną przyczepność zapewniają także najwyższej klasy czterowarstwowe, wzmocnione kewlarem maty Tarcet. Duży, półtorametrowy odstęp pomiędzy kortami gwarantuje komfort, a 9,5 metra wysokości hali umożliwi zagrania najwyższych lotów.

Doskonała wentylacja z klimatyzacją i nawilżaniem dzięki laminarnemu przepływowi powietrza zapewnia stałość lotu lotki. Ściany hali pomalowane są na jednolity, ciemnoszary kolor, na którym łatwo jest śledzić jej ruch. Niebagatelną zaletą jest także oświetlenie, rozmieszczone wzdłuż linii bocznych kortów. W ten sposób światło dociera do każdej części kortu z tym samym natężeniem i, co najważniejsze, nie razi!

Na naszych kortach odkryjesz badmintona na nowo!