Sklep i serwis

Serdecznie zapraszamy do sklepu sportowego zlokalizowanego na terenie Klubu. Posiada on w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment sprzętu squashowego i badmintonowego. Ponadto buty, odzież oraz wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do czerpania przyjemności z gry.

ZAKUPY

W naszym sklepie sportowym zlokalizowanym obok Recepcji Klubu każdy pasjonat squasha i badmintona znajdzie produkty niezbędne do gry. Oprócz rakiet w ofercie posiadamy również buty indoorowe, odzież sportową, torby, plecaki, piłeczki squashowe, lotki, okulary ochronne, frotki i wiele innych. Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany - od sprzętu amatorskiego do w pełni profesjonalnego. W ofercie posiadamy produkty marek takich jak, m.in.: Karakal, Oliver, Eye, Dunlop, Asics, Babolat, Prince, Yonex, Wilson, Salming.

Nasza w pełni profesjonalna obsługa służy fachową radą i pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.

NACIĄGANIE RAKIET SQUASHOWYCH

Oferujemy w pełni profesjonalną usługę naciągania rakiet squashowych oraz badmintonowych naciągami marek: Ashaway, Oliver, Tecnifibre, Yonex, Doublear, Karakal, Pointfore UK.

USŁUGACENA
Naciąganie rakiet squashowych25 PLN

NACIĄGICENA
ASHAWAY Ultra Nick 1855 PLN
ASHAWAY Ultra Nick 1755 PLN
ASHAWAY Super Nick XL PRO55 PLN
ASHAWAY Super Nick XL Micro55 PLN
ASHAWAY Super Nick XL49 PLN
ASHAWAY Super Nick XL Titanium49 PLN
ASHAWAY Power Nick 1855 PLN
ASHAWAY Power Nick 1955 PLN
DOUBLEAR PRO49 PLN
DOUBLEAR CHELLENGE45 PLN
DOUBLEAR ENDURANCE39 PLN
TECNIFIBRE X-ONE Biphase 1.1855 PLN
TECNIFIBRE 30549 PLN
KARAKAL NANO 12529 PLN
DUNLOP DURAace29 PLN

NACIĄGANIE RAKIET BADMINTONOWYCH

Posiadamy profesjonalną, w pełni zautomatyzowaną, dokładną do 0.1 kilograma, maszynę firmy BABOLAT model 3002.

USŁUGACENA
Naciąganie rakiet badmintonowych30 PLN

NACIĄGICENA
YONEX Nanogy 9829 PLN