SQUASH
Squash

Akademia Squasha

Według magazynu Forbes squash to najzdrowszy sport na świecie!

Plusy wybrania tej dyscypliny to przede wszystkim poprawienie kondycji i sprawności fizycznej. Ponadto squash wpływa na polepszenie koordynacji i motoryki, a także rozwija umiejętność analitycznego i logicznego myślenia. Ze względu na fakt, że sqashystów w Polsce jest cały czas mniej niż zawodników grających w tenisa, czy badmintona, szanse na zrobienie kariery sportowej i uzyskanie stypendiów sportowych na renomowanych uczelniach zagranicą są znacznie wyższe!

Nasz Klub od wielu lat jest kuźnią młodych talentów. Pod okiem najlepszych instruktorów, członków Kadry Polski, szkolimy przyszłych zawodników. Wielu naszych juniorów już dzisiaj odnosi sukcesy na zawodach zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oraz zainteresowaniu tą coraz bardziej zyskującą na popularności w naszym kraju dyscypliną, ogłaszamy NABÓR NAJMŁODSZYCH FANÓW tego sportu do naszej Akademii, działalność której nadzorowana będzie przez Anię Jurkun – wielokrotną Mistrzynię Polski, a obecnie Trenera Kadry Narodowej (damskiej, męskiej i juniorskiej) oraz Trenera Koordynatora programu dla squasha The World Games 2017!

Zajęcia prowadzone są 1 lub 2 razy w tygodniu pod okiem naszych najlepszych instruktorów.

Rekomendowana częstotliwość treningów, to 2 razy po jednej godzinie zegarowej w tygodniu.

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych określanych na podstawie wieku oraz umiejętności graczy.

Ponadto oferujemy bezpłatne korzystanie ze sprzętu w początkowej fazie szkolenia (rakiety, piłeczki, okulary ochronne), udział w zawodach i turniejach oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu.

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA ZAJĘĆ:

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są głównie w oparciu o gry i zabawy, które mają za zadanie zapoczątkowanie i podtrzymanie rozwoju ruchowego najmłodszych, a jednocześnie zachęcenie ich do aktywnego udziału w zajęciach. Za pomocą różnego rodzaju ćwiczeń dzieci uczą się podstawowych zachowań na korcie, poruszania się po nim, wzmacniają kondycję i rozwijają zdolność koncentracji. Podstawowe ćwiczenia mają za zadanie oswojenie się z piłką i rakietą poprzez: toczenie, rzucanie, odbijanie i łapanie.

Wszystkie starsze grupy będą doskonaliły swoje umiejętności w oparciu o bardziej zaawansowane ćwiczenia. Celem jest, aby po kilku miesiącach treningów członkowie Akademii mogli po raz pierwszy startować w turniejach i poznawać namiastkę życia profesjonalnego sportowca.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ*:

- poniedziałek i piątek godz. 16:00 - grupa starsza

- poniedziałek i piątek godz. 17:00 - grupa młodsza

*wstępny harmonogram obowiązujący do zakończenia naboru

KOSZT:

Opłata miesięczna za zajęcia:

- 1 x w tygodniu 200 PLN,

- 2 x w tygodniu 300 PLN.

Podane ceny obowiązują przy zebraniu odpowiedniej ilości osób i mogą ulec zmianie.

ZAPISY:

Wszelkie bardziej szczegółowe informacje na temat zajęć Akademii uzyskacie Państwo u trenera Marcina Siperka pod numerem: 502 047 676.

Istnieje również możliwość kontaktu drogą mailową: kahuna@kahuna.com.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - TWOJE DZIECKO BĘDZIE W NAJLEPSZYCH RĘKACH!!!