SQUASH
Squash
badminton-2.jpg
Badminton
fit-2.jpg
Trening personalny
tenis-stolowy-2.jpg
Tenis stołowy
36minut-3.jpg
36minut

Trening personalny

Dla osób, które cenią sobie indywidualne przygotowanie kondycyjne i pracę nad ciałem, przygotowaliśmy ofertę treningów personalnych pod okiem doświadczonego trenera – Pawła Gościckiego. Forma ta umożliwia dopasowanie ćwiczeń do uwarunkowań i możliwości każdej osoby.

Treningi tego typu przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku, płci, czy kondycji fizycznej.

Indywidualny charakter zajęć pozwala na efektywne wdrożenie „skrojonego na miarę” planu ćwiczeń, dla wszystkich osób chcących w skuteczny sposób osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty w możliwie najkrótszym czasie.

Niezależnie od tego, czy celem jest wzmocnienie głównych mięśni, odchudzanie, modelowanie sylwetki, powrót do formy po dłuższej przerwie lub kontuzji, uelastycznienie ciała, czy ogólna poprawa warunków kondycyjnych, trening personalny pozwala obydwu stronom skoncentrować się na najbardziej optymalnym wykorzystaniu czasu przeznaczonego na ćwiczenia.

Bezpośrednia forma zajęć daje możliwość objaśnienia technologii wysiłkowej oraz teorii treningowej w jasny i klarowny sposób, co pozwala na lepsze zrozumienie mechanizmów działających w organizmie i procesów w nim zachodzących podczas treningów.

Dodatkowo, stała obecność trenera czuwającego nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń to mniejsze ryzyko odniesienia kontuzji.