O klubie

KAHUNA to jeden z najbardziej profesjonalnych klubów rakietowych w Polsce. Od 2003 roku uczestniczymy w dynamicznym rozwoju squasha w naszym kraju, a od 2010 roku promujemy także badmintona i tenisa stołowego. Dla osób, które nieustannie czują niedosyt wrażeń sportowych przygotowaliśmy ofertę zajęć z trenerem personalnym. Ale wciąż nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa…

KAHUNA to ponad 2000 m2 powierzchni, na której mieści się 8 kortów squashowych, 3 korty do badmintona, 2 stoły do tenisa stołowego oraz 2 sale do zajęć z trenerem personalnym.

REGULAMIN KLUBU KAHUNA

REFORMA RESTOBAR KORT DO BADMINTONA KORT DO BADMINTONA KORT DO BADMINTONA TENIS STOŁOWY KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA TRENING PERSONALNY TRENING 36 MINUT SZATNIA DAMSKA SZATNIA MĘSKA STREFA WYPOCZYNKU STREFA  DZIECI TRYBUNA FIZJO KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA KORT DO SQUASHA RECEPCJA SKLEP

KAHUNA (k&-'hü-n&) w języku hawajskim oznacza strażnika tajemnicy, ale także osobę posiadającą znajomość jakiejś wiedzy, mocy czy umiejętności niedostępnej innym. Hawajscy Kahuni pełnili rolę szamanów, kapłanów oraz uzdrowicieli. Naturalnie zgłębiali swoje umiejętności, od dzieciństwa obserwując i przejmując sposób myślenia oraz działania swoich nauczycieli. Dojrzali Kahuni uczyli jak żyć w zgodzie ze sobą i celebrować codzienność.

Chcemy, aby nasz Klub spełniał rolę KAHUNY dla wszystkich osób zafascynowanych oferowanymi przez nas dyscyplinami.

Wszystkich chcących zgłębić ogólne oraz bardziej szczegółowe zasady korzystania z usług KAHUNY zachęcamy do zapoznania się regulaminem.