O klubie

KAHUNA to jeden z najbardziej profesjonalnych klubów rakietowych w Polsce. Od 2003 roku uczestniczymy w dynamicznym rozwoju squasha w naszym kraju, a od 2010 roku promujemy także badmintona i tenisa stołowego. Dla osób, które nieustannie czują niedosyt wrażeń sportowych przygotowaliśmy ofertę zajęć z trenerem personalnym. Ale wciąż nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa…

KAHUNA to ponad 2000 m2 powierzchni, na której mieści się 8 kortów squashowych, 3 korty do badmintona, 2 stoły do tenisa stołowego oraz 2 sale do zajęć z trenerem personalnym.

REGULAMIN KLUBU KAHUNA

Recepcja

Tutaj u naszych recepcjonistek, możesz zarezerwować korty oraz zaczerpnąć wszelkich niezbędnych informacji.

Strefa dzieci

Wyjątkowe miejsce dla naszych najmłodszych gości.

Trening 36 minut

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość kompleksowego, łatwego i bezpiecznego treningu, który zajmuje jedyne 36 minut, a wszystko to pod okiem fizjoterapeutów.

Sklep

Nasz sklep oferuje Państwu szeroką gamę produktów i profesjonalny sprzęt niezbędny do gry w squasha i badmintona.

Trening personalny

Dla osób, które cenią sobie indywidualne przygotowanie kondycyjne i pracę nad ciałem, przygotowaliśmy ofertę treningów personalnych pod okiem doświadczonego trenera – fizjoterapeuty.

Kort do squasha

Według amerykańskiego magazynu 'Forbes', squash został sześciokrotnie uznany za najbardziej zdrowy sport na świecie! 8 najwyższej klasy kortów renomowanej firmy ASB gwarantuje komfort i bezpieczeństwo.

Specjalnie skonstruowana podłoga zapewnia doskonałą amortyzację, zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów. Nowoczesny system wentylacji oraz klimatyzacja dostarczą odpowiednią ilość tlenu w optymalnej temperaturze.

O doskonałą widoczność piłki zadba równomierne, intensywne, ale nierażące oświetlenie. A wszystko to w towarzystwie najlepszych w Polsce graczy i trenerów.

Tenis stołowy

To jeden z najbardziej popularnych sportów na naszym globie. A jego zaletą jest to, że może być formą aktywności dla każdego przez całe życie.

KAHUNA oddaje do Państwa dyspozycji profesjonalny stół firmy Stiga. Dodatkowo można wypożyczyć rakietę oraz piłeczkę.

Kort do badmintona

Badminton to pełen dynamiki i najszybszy sport rakietowy na świecie, a jego fenomen polega na tym, że jest to sport dla osób w każdym wieku! Zabierz całą rodzinę i ciesz się świetnie spędzonym czasem!

Duży, półtorametrowy odstęp pomiędzy kortami gwarantuje komfort, a 9,5 metra wysokości hali umożliwi zagrania najwyższych lotów.

Doskonała wentylacja z klimatyzacją i nawilżaniem dzięki laminarnemu przepływowi powietrza zapewnia stałość lotu lotki. Ściany hali pomalowane są na jednolity, ciemnoszary kolor, na którym łatwo jest śledzić jej ruch. Niebagatelną zaletą jest także oświetlenie, rozmieszczone wzdłuż linii bocznych kortów. W ten sposób światło dociera do każdej części kortu z tym samym natężeniem i, co najważniejsze, nie razi!

Szatnia Damska

W trosce o naszych klientów, przestronne szatnie zostały w pełni wyposażone w zamykane szafki, prysznice i toalety.

Szatnia męska

Fizjo

Bogata oferta usług fizjoterapeutycznych w zakresie terapii manualnej, kinezyterapii, kinezjotapingu oraz masażu.

Trybuna

Komfortowe miejsce dla kibiców.

Strefa wypoczynku

Strefa wypoczynku, przestronna, cicha i otoczona zielenią. Można w niej odpoczywać na specjalnie przygotowanych leżakach.

Zapraszamy!!!

Reforma restobar

Od samego rana (Re)forma zaprasza na energetyczne śniadania, niezbędne po porannym wysiłku. W ciągu dnia na zupy, sałatki i dania główne nieodzowne podczas lunch’y i obiadów.

A na osłodę przepyszne desery, które umilą pogaduszki ze znajomymi!

KAHUNA (k&-'hü-n&) w języku hawajskim oznacza strażnika tajemnicy, ale także osobę posiadającą znajomość jakiejś wiedzy, mocy czy umiejętności niedostępnej innym. Hawajscy Kahuni pełnili rolę szamanów, kapłanów oraz uzdrowicieli. Naturalnie zgłębiali swoje umiejętności, od dzieciństwa obserwując i przejmując sposób myślenia oraz działania swoich nauczycieli. Dojrzali Kahuni uczyli jak żyć w zgodzie ze sobą i celebrować codzienność.

Chcemy, aby nasz Klub spełniał rolę KAHUNY dla wszystkich osób zafascynowanych oferowanymi przez nas dyscyplinami.

Wszystkich chcących zgłębić ogólne oraz bardziej szczegółowe zasady korzystania z usług KAHUNY zachęcamy do zapoznania się regulaminem.